9 Reacties

vorig jaar

Jaa wij hebben deze! Topding! En veel modieuzer dan dat stomme ikea ding (sorry, ik snap echt niet waarom zoveel mensen dat ding hebben 馃き). Veel kastruimte ook, dus wij gebruiken hem ook om boekjes in te zetten (linksboven), en wat ander speelgoed rechtsonder. In de 'koelkast' ligt dan het nep-snijfruit, en nog wat keukendingetjes 馃槉. Rechts kun je een theedoekje ophangen, ook heel leuk. In de deur zit een eierhouder, daar zitten Dolce Gusto koffiecups in haha. Enige nadelen: ze trekt het witte kraantje er steeds af. Niet de kraan maar dat hendeltje, zeg maar. Die is nogal zwakjes. Daarnaast heeft ie geen geluid- of lichtfuncties, dat vind ik wel een beetje een gemis. Maar ik zou em zeker aanraden!

vorig jaar

Reactie op Mies004

Die van Lidl is ook vergelijkbaar in een leuke rustige kleur 馃榾 https://ww ...
Wij hebben deze! Wordt dagelijks mee gespeeld door onze dochters (4 jaar en 9 maanden). Er zitten ook echt veel accessoires bij. Wij hebben aangevuld met cupcakes, fruitmand, bekertjes etc. van IKEA.

vorig jaar

Wij hebben gewoon de ikea keuken en ook hebben we een buitenkeuken / modderkeuken. Maar idd met bijna 4 jaar merk je dat ze wel wat meer uitbreiding kan gebruiken. Wij hebben daarom veel extra dingen als pannen, ovenwanten, theedoek, bekers, bestek, taartje, patat, tomaten etc. Dat zou je in dat keukentje mooi kwijt kunnen. Een ijskast zou onze dame wel erg leuk vinden denk ik 馃

vorig jaar

Reactie op Kiimi

Jaa wij hebben deze! Topding! En veel modieuzer dan dat stomme ikea ding (s ...
Hoe vind je dan deze? ook ervaring mee? 馃檲

vorig jaar

Wij hebben gewoon de ikea keuken en ook hebben we een buitenkeuken / modder ...
Jaa dat merkte ik idd ook dat ze de ikea keukentje is uitgespeeld!
Maar het spelen is toch ook vooral met alles wat je erin hebt zitten? Wij hebben bijvoorbeeld: - snijgroenten en fruit met messen - een snijdpizza met roller - taart die je kunt snijden met kaarsjes - heel veel groenten en fruit - plastic kruidenpotjes van onszelf gevuld met spliterwten ofzo dat schudt leuk - gebakken eieren - potten en pannen - gekookte eieren - maatlepels - ijsjes - koffiezetapparaat Bosch (kan met water) - waterkoker bosch - staafmixer bosch De deurtjes open en dicht doen ben je denk ik zo nog eens mee klaar, ook als het meer deurtjes zijn 鈽猴笍
Hoe vind je dan deze? ook ervaring mee? 馃檲
Ons zoontje vond die van ikea leuk omdat daar de kookplaat van aan kon. Dat hadden de meeste merken niet 鈽猴笍

vorig jaar

Reactie op NumberTwoOnTheWay

Maar het spelen is toch ook vooral met alles wat je erin hebt zitten? Wij h ...
Nee dst zeker hoor!! heb je gelijk in maar merk dat ze elke keer mijn koelkast open en dicht gooit vandaar hahaha