8 Reacties

4 maanden geleden

Ik ben van plan om zoiets te maken met zo'n ikea karretje! Lijkt me heel handig

4 maanden geleden

Zoiets in de kast zette. Je hebt ze in alle soorten maten

4 maanden geleden

Heb je geen open kast waarin je de spullen kan zetten? Dan gewoon in de kast en een mandje kopen. Kan ze zelf in het mandje verzamelen wat ze wil gebruiken en naar de eettafel meenemen. Voor potloden/stiften heb je ook oproletuis. Die vind ik heel handig. Je rolt ze open en ziet in een oogopslag alles wat je hebt. Ook makkelijk eruit halen en weer erin doen. Het is dan alleen de vraag watvoor potloden/stiften je gebruikt. Ik heb drievlaks potloden en stiften. Die zijn te dik. Gewone potloden en stiften kunnen er wel in.

4 maanden geleden

Reactie op Stumpy34

Heb je geen open kast waarin je de spullen kan zetten? Dan gewoon in de kas ...
Zoiets

4 maanden geleden

Hier nog niet zoveel spullen. Maar puzzels en tekenpapier heb ik in een brievenbak (van hout/bamboe). Daar liggen ook de puzzels.

4 maanden geleden

Wij hebben een Ikea tafel/speelgoedkist combi. Hier kleuren en knutselen ze aan. En na afloop gaat alles in de kist (daarin staan 2 bakken, eentje voor de tekenspullen, lijm, ect en eentje voor papier, tekenboeken,ect)

4 maanden geleden

Ikea karretje, eigen stoel en (teken)tafeltje.

4 maanden geleden

Onze dochter heeft een eigen tafeltje met daarop een pennen am waarin haar potloden en schaar staan. Er ligt een tuitje met stempels. Haar kleurboeken staan in een open kast maar er ligt altijd wel een schrijf boekje op haar tafeltje en vaak ook wel wat losse blaadjes. Niet heel opgeruimd maar ze gaat ook zo vaak even tussendoor zitten voor een paar krabbels 😅