11 Reacties
4 jaar geleden
Ik vind het zelf altijd een beetje stom om in tijdspanne te werken. Wij doen dus gewoon vanaf een bepaalde tijd en als het kind moe. Is, gaat hij slapen en de visite blijft gezellig beneden feestje doorvieren.
4 jaar geleden
Hoelaat gaat je kindje savonds slapen dan als ie tot 17 uur slaapt?😱 Wij hebben m'n zoontjes tweede verjaardag gevierd in twee delen, zaterdag 15 uur en zondag 15 uur. Dan kon ie sochtends lekker rustig aan doen en met z'n nieuwe speelgoed spelen en na z'n middagslaapje (van 12 tot 14 uur ongeveer) gezellig visite!
4 jaar geleden
Ik zou zeggen gooi de deur vanaf 10.00u open! Opa’ s en oma’s en anderen met (jonge) kinderen vinden dit wrs meer dan oke.
Maak er een leuke lunch bij dan kan ook de groep die wat later aansluit alsnog getriggerd worden om ‘vroeg’ te komen. Mijn ervaring is dat als de kleine op bed ligt dat de opa’s&oma’s afhaken en de ouders met kinderen ook(of eerder omdat ze er al een tijd zijn). Dan hou je misschien tijdens slaaptijd de groep over die wat later binnenkomt maar is ook wel lekker als je wat meer aandacht voor elkaar hebt!
Veel plezier en zal vast wel ff wennen zijn zo 😉
VRIEND
4 jaar geleden
Ik vind het zelf altijd een beetje stom om in tijdspanne te werken. Wij doe ...
Ligt echt aan de behoefte van het kindje toch?
Die van mij gaat ècht niet slapen als er veel visite beneden is. Heeft echt rust nodig om in slaap te vallen.
Hij slaapt al eerder op de dag en dus hebben wij ervoor gekozen om zijn verjaardag vanaf 15:00 te vieren.
In jouw geval TS, zou ik dan kiezen voor 10 tot 14:00 en dit gewoon aangeven in je uitnodiging. Ik zou er zelf als genodigde ook alle begrip voor hebben dat mensen met kleine kindjes een start- en eindtijd aangeven als ze een verjaardag vieren. Het moet vooral leuk zijn voor de kleine!
4 jaar geleden
Ik zit ook nog te puzzelen! Hij wordt pas in juni 2, maar is op een vrijdag jarig en we gaan de zondag op vakantie!
Zowel familie als vrienden willen graag komen en met de buurtkindjes wordt ook altijd een feestje gegeven.. Dus of klein houden of toch verspreiden op vrijdag/zaterdag (en hopen dat familie kan op vrijdag haha)
4 jaar geleden
Ik zou dan lekker van 10 tot 13 uur doen.
En dn kan ze om 13 uur even een uurtje bijkomen van de drukte voor ze lekker gaat slapen.
Heel veel plezier. Ik vond zo druk wel weer even wennen eigenlijk
4 jaar geleden
Mijn meisje haar verjaardag deden we vanaf 15uur trouwens. Ze sliep daarvoor eerst anderhalf uur.














