22 Reacties
vorig jaar
Heeft ze er pijn of jeuk aan?
Ik zou in plaats van sudocreme
Cetomacrogol/vaseline creme erop doen
Sudocreme droogt uit,
Vaseline maakt dr huid vettiger
Wij hebben een baby met exceem
Hij heeft hydocortison op recept om te verminderen en cetomacrogol/vaseline creme om het vettig te houden en beetje te voorkomen dat hij steeds gaat krabben
vorig jaar
Heb je nu niet zoveel aan, gezien het bijna vijf uur is... maar bij ons kan je een foto sturen naar de huisarts en dan beoordeelt hij het zo op korte termijn.
vorig jaar
Reactie op Yvie B
Mijn zoontje kreeg dit soort bultjes van het eten van bepaalde fruitsoorten ...
Ik had dit vroeger na zuurkool eten!
vorig jaar
Ik denk dat je via het forum geen duidelijkheid gaat krijgen. Want niemand kan het met 100% zekerheid zeggen.
Wat ik voor nu zou doen is het in de gaten houden. Eventueel temperatuur in de gaten houden. Mocht er een verandering zijn, koorts, of je vertrouwd het niet, kan je eventueel de huisartsenpost bellen. Maar voor nu zou ik afwachten tot je afspraak.
vorig jaar
Oh en nog een tip. Via mijn zorgverzekering kan ik chatten met een team van verpleegkundigen en zij kunnen eventueel overleggen met een arts. Je kunt ook foto's sturen.
App de verpleegkundige heet het.
Ik hoefde niet te bewijzen dat ik bij die verzekering zit. Dus ik denk dat het voor iedereen is
vorig jaar
Reactie op Baby Vosje
Heeft ze er pijn of jeuk aan?
Ik zou in plaats van sudocreme
Cetomacrogol/v ...
Onze baby heeft ook eczeem, en het heftigste plekje ook bij de mond. Wij smeren alle plekken inderdaad in met cetomacrogol (dat kun je onbeperkt smeren zei de HA, wij doen de plekken 2 x per dag en na het badderen hele lijfje) en hydrocoritson crème voor de plekken waar het niet weggaat met de vette cetomacrogol. Dat is in ons geval dat plekje bij de mond. We hebben de lichtste dosis gekregen om mee te beginnen en die lijkt nu effect te hebben. Overigens heeft ons zoontje tot nu toe weinig last van de eczeem.
vorig jaar
Als het al 2 maand is, zou ik het wel eens vragen aan de huisarts . Dan kan die gepaste tips geven om te behandelen
vorig jaar
Als het al 2 maand is, zou ik het wel eens vragen aan de huisarts . Dan kan ...
K zou ook niet zomaar producten in de buurt van een mondje smeren, zonder advies...
vorig jaar
lijkt inderdaad wel op een reactie van iets. Kan heel goed van fruit komen zoals aardei, kiwi en ken ook kinderen die krijgen uitslag rond de mond van mayonaise..
vorig jaar
Reactie op MelisAD
Nee daar dacht ik eerst ook aan maar dit is nu echt 2 maanden op en af…
Misschien de huisarts vragen?
Had dit persoonlijk wel al gedaan na zo’n lange tijd.
Misschien kan je er iets voor krijgen. En rekening houden met bijvoorbeeld een allergie















