39 Reacties
2 jaar geleden
Mijn zoon slaapt ook alleen maar in zijn bedje en toen wij vlogen (hij was toen bijna 2 jaar) viel hij zo in slaap op mijn schoot. Ik had het ook niet verwacht, hij sliep nooit bij ons op schoot
2 jaar geleden
Verder misschien handig om wat filmpjes te downloaden op netflix of videoland zodat ze daar naar kan kijken. Of muziek (juf roos?) downloaden op Spotify. Wij hadden een kinder headset gekocht zodat niemand er last van kon hebben
2 jaar geleden
Belangrijk om vooral zelf rustig te blijven en uit te leggen wat jullie gaan doen.
Veel speelgoedje meenemen die ze leuk vind, knuffeltje en een speentje en dan kijken wat er gebeurd.
Boos worden of dr dwingen heeft geen zin en maakt t voor jullie beide alleen maar lastiger. En als iemand boos wordt is dat maar zo, kun je ook niks aan doen en zie je daarna ook niet meer. Als jij je best doet en je kind liefde geeft is er al veel goed.
2 jaar geleden
Oh wat grappig! Wij gaan ook naar Turkije in september, ook met een zoontje van 2. Ik laat het allemaal lekker los en gaan meteen de vakantiemodus in. Vorig jaar ook gevlogen en het is allemaal vanzelf losgelopen. Van te voren plannen heeft toch geen zin! Wat ik wel heb gedaan vorig jaar; Wat nieuwe kleine speeltjes gekocht voor in vliegtuig (wel speelgoed waar makkelijk zittend mee te spelen valt) en wij hebben voor dit soort dingen wel een tablet met peuterspelletjes erop. En veel snackjes mee! Had bedacht een trommeltje te kopen met dingetjes erin en dan lekker af en toe wat laten pakken daaruit! Misschien zitten we wel op dezelfde vlucht! Wij vliegen di 5 september!
2 jaar geleden
Ondertussen al 4 keer op vakantie geweest met het vliegtuig ( dus 8 keer het vliegtuig in moeten stappen), onze dochter nu 2,5. Met de kleine meid van 4 weken nog niet, maar die mag waarschijnlijk voor het eerst vliegen in december. Onze oudste dochter vindt vliegen fantastisch en weet precies wat wel en niet mag. Ze is eigenlijk nooit vervelend in het vliegtuig geweest. En ze kan heus der driftbuien hebben.
Mijn tips en wat in doe,
De allerbelangrijkste! Blijf zelf rustig! Dan komt het zoiezo goed.
Bij ons mag ze op het vliegveld lopen, ze moet in het vliegtuig blijven zitten en mag alleen lopen als ze haar de wc moet. Ze weet ook precies als het lampje van de gordel aan is, ze die om moet. We leggen altijd alles duidelijk uit.
Ik neem kleine cadeautjes mee, die mag ze dan in de lucht uitpakken. Ik heb er meestal 3 of 4 mee, en ze krijgt wat als ze zich begint te vervelen. Cadeautjes zijn bijvoorbeeld, klein leesboekje, doosje smarties (gelijk wat te snoepen), van die verassingsbollen van de action ( zit dan een klein poppetje in), kleine knuffel, etc.
De tablet gaat ook mee, en dan heeft ze onbeperkt scherm tijd. Meestal als we gaan zitten wilt ze hem gelijk, dan kijkt ze tot we boven in de lucht zijn en is ze het alweer zat. En dan tussendoor meestal nog een keer. En ookal zou ze de hele vlucht kijken, prima. Ze heeft ook een kinderkoptelefoon erbij.
Een tas vol met eten en drinken gaat er mee. En dan vooral pakjes drinken, dat gaat ook makkelijk bij de douane. Op z’n dag zijn we ook niet strikt net de suikers😅 maar ze drinkt dan super op z’n dag want ze krijgt toch altijd extra dorst in het vliegtuig. Ook altijd chips en snoepjes mee. Heeft ze wat te doen als we vliegen .
Verder bereiden we haar altijd goed voor voordat we gaan. Ze pakt mee de koffer en tassen in en leggen alles uit wat we gaan doen. De laatste vakantie wist ze het al precies en zei ze zelf al wat we gingen doen😂 de koekjes en snoepjes die mee gaan in de tas mag ze bijvoorbeeld zelf uitzoeken in de winkel. Het lijkt erop dat ze er op deze manier altijd zin in heeft en het dan niet zo erg vindt om stil te moeten zitten. En ze weet bij ons is vakantie leuke dingen doen , dus daarom accepteert ze het denk ik😂
In iedergeval een fijne vakantie en vooral genieten. Dan geniet de kleine vanzelf mee🥰
2 jaar geleden
Sorry voor mijn reactie, maar ik heb exact dat voorgehad waar jij bang voor bent. Ik was nog naïef en dacht ‘hij zal wel gaan slapen het is net op dat uur dat hij een dutje doet’ little did i know wat ons te wachten stond 🤡 heel de vlucht (ook Turkije, 3u20min) geschreeuwd, met niks te kalmeren omdat hij gewoon mega oververmoeid was. Schuin achter ons zat een meisje (thank God voor haar!) die af en toe kiekeboe met hem speelde en daar wel even zoet mee was en hem kon doen laten lachen voor even. Was blij dat ik die vlucht af was! De terugvlucht was een wereld van verschil, noem me een loedermoeder maar ik dacht gewoon ‘alles voor de rust op dat vliegtuig’ dus hebben we een zak twix gekocht en zo een mega lolly met kleine lolly’s in op de luchthaven. Na enkele lolly’s in het vliegtuig had hij zoveel suiker op dat hij in slaap viel 🙃 ben niet zo van suiker geven maar op dat moment maakte me het niks uit, had genoeg aan die boze blikken op de vlucht naar daar. Verder zag ik andere kindjes met raamstickers spelen dus dat is misschien ook een goede tip, kan je gewoon bij action halen maar had ik natuurlijk niet aan gedacht. Had wel filmpjes gedownload op de ipad maar het vliegtuig was interessanter dan dat
2 jaar geleden
Reactie op zeratje
Sorry voor mijn reactie, maar ik heb exact dat voorgehad waar jij bang voor ...
Pff wat zal je veel commentaar hebben gehad ofniet? Lijkt me echt een nacht
2 jaar geleden
Reactie op Pinkapple2
Pff wat zal je veel commentaar hebben gehad ofniet? Lijkt me echt een nacht ...
Nee, eigelijk niemand zei iets maar zag wel boze blikken naar ons gericht. Maarja, je kan er zelf ook niks aan doen natuurlijk.. vergeet niet dat je ook het recht hebt op vakantie te gaan, ookal heb je een schreeuwend kind bij
2 jaar geleden
Hier gaan wij ook in September op vakantie. 16 September vliegen wij. Ik maak me niet heel erg druk, ik zie het allemaal wel. Als ze heel vervelend word krijgt ze maar een koekje 🤣 Mijn dreumes is bijna 1,5 en is een echte ondernemer, kan geen minuut stilzitten en is heel erg sociaal dus ik ben heel benieuwd. 🤭
2 jaar geleden
Snackbox met allerlei kleine snackjes, veel verschillende mini cadeautjes uitpakken en om mee te spelen zodat ze telkens wat nieuws heeft zoals stickers, raam stickers, mini puzzel, speelgoed autootje, klei met vormpjes, vorkje en dan druiven aanprikken en eten (kan m’n dochter zo een half uur zoet mee zijn) filmpjes op een iPad, kleurboek en potloden, water kleur matje, voorleesboekje, magneet boekje met poppetjes. Ik maakte er altijd een feestje van m’n dochter vond het jammer als we er waren 😂 en als het echt een ramp was kocht ik iets van chocolade het ultieme redmiddel 🫣😂🤣🤣














