10 Reacties
vorig jaar
Even langs de huisarts voor een diagnose? Dan weet je iig of je zoekt naar een juist middeltje. En of het besmettelijk is en of je het juist moet luchten of bedekken, dat soort dingen.
vorig jaar
Oei klinkt als een schimmelinfectie inderdaad. Had mijn zoontje pas ook. Ik zou starten met miconazol, het duurt een tijdje voor het werkt. Zelf heb ik het nu ook en het is erg vervelend en kan ook pijnlijk zijn. Advies om niet te rommelen met iets natuurlijks, dat kan je dochter niet aandoen.
vorig jaar
Reactie op Mama-1994
Oei klinkt als een schimmelinfectie inderdaad. Had mijn zoontje pas ook. I ...
Ik heb een beetje moeite met je laatste zin.
Dat kan je dochter niet aandoen.
Alsof natuurlijke middelen gebruiken echt heel slecht is. Als mijn dochter exceem heeft smeer ik liever iets natuurlijks dan een hormoonzalf. Maar ieder zijn ding.....
@ts ik zou inderdaad even met de huisarts overleggen en aangeven dat je liever geen schimmelcreme gebruikt. Dan kunnen ze je passend advies geven.
VRIEND
vorig jaar
Reactie op Lisaenfabian
Ik heb een beetje moeite met je laatste zin.
Dat kan je dochter niet aando ...
Als iets natuurlijks werkt is hormoonzalf ook niet nodig. Hormoonzalf is voor eczeem waar dat en andere vette zalven enzo niet voor werken.
Maar mee eens dat 'iets natuurlijks' niet betekend dat je aan het 'aanrommelen' bent. Genoeg natuurlijke middelen die, met name bij simpele kwalen, goed helpen.
vorig jaar
Vooral zorgen dat het heel goed droog blijft, dus extra goed drogen na het douchen, op blote voeten laten lopen, talkpoeder ertussen strooien (of valt dit ook onder medicatie? 馃檲). Als dit allemaal niet helpt zou mijn advies toch wel miconazol cr猫me zijn 馃槵














