6 Reacties

3 jaar geleden

Vorige week met transavia gevlogen, wel met alleen een buggy, maar die werd nergens gewogen en mocht mee tot aan de gate.

3 jaar geleden

Wij gingen ook met buggy en werd niet gewogen. Belangrijk is wel dat de kinderwagen uit 1 deel bestaat maar misschien doen ze daar niet moeilijk over als die in 1 tas wordt gedaan?

3 jaar geleden

Wij zijn afgelopen zomer met twee bagageruimte koffers, een tas voor op schoot voor onze dreumes, gevuld met haar drinken, koekjes, boekje, knuffels, tablet en speeltjes naar Griekenland geweest transavia. Heel netjes werd onze "paraplu" buggy voor bij boarding incheck slurf aangenomen( laatste erin) en bij aankomst gaan ze er als eerste eruit. Alle buggy's. Op de terugweg hadden wij mazzel het naast de koffers mee kon in ruimbagage. Wij stonden dan ook optijd in de rij en anders gewoon wanneer aan de beurt bent vragen of je het mee kan nemen in vliegtuig, anders nemen ze het van je aan. Wij waren vliegensvlug van airport na landing vertrokken. Geen tijd verknoeid aan wachten koffers en de buggy. 😁. Uiteraard zat er sneaky ook lekkers in de tas voor papa en mama. Its for the baby? Zijden ze bij controle tassen en koffers. Wij heel hard yes for the baby knikken.🤣 Transavia is echt top en doen echt niet moeilijk. Op terugweg was het zelfs twee tasjes op schoot/ voor de voeten. 🤗

3 jaar geleden

Reactie op XxMaMaXx

Wij zijn afgelopen zomer met twee bagageruimte koffers, een tas voor op sch ...
We hadden één papa/mama koffer en haar koffer. Plus tassen. Luiers kochten we eventueel later bij op Griekenland zelf maar had het net zo goed thuis kunnen laten. Behalve nodige in tas op heen en terugvlucht op schoot. Genoeg baby/dreumes/peuter producten te koop in de supermarkt daar.

3 jaar geleden

Wij hebben vorig jaar de joolz day plus meegenomen in een bugaboo reistas en die afgegeven bij speciale Bagage. Had nog wat hydrofiele Doeken en pampers erbij gepropt.. Niets voor hoeven bijbetalen oid… wist dat nieteens van die 10kg… Maaarrr kan toeval geweest zijn natuurlijk..