46 Reacties

2 jaar geleden
Als je de Landal app download, staat er in de app wat er allemaal in de omgeving te doen is.

2 jaar geleden
Reactie op Casa
Ik woon in het dorp, welke activiteiten doel je op? Binnen/buiten?
Geef maar een top 5 van binnen en buiten hahaha. Nee als het maar leuk is voor onze dochter. Of een goede plek om een koffie en taartje te eten waar de kids ook wat te doen hebben.
Ik zag ook speeltuin kitsenberg is dag wat? We houden ook van klimmen en diertjes.

2 jaar geleden
Reactie op Boy or Girl
Geef maar een top 5 van binnen en buiten hahaha. Nee als het maar leuk is v ...
Op het park zelf is ook veel te doen en heb je ook lekkere Limburgse vlaai. Wel wat duur馃槄
Kinderboerderij hagerhof in Venlo is wel gesloten op maandag en dinsdag
Speeltuin kitskensberg is idd ook erg leuk maar ik denk meer gericht op iets oudere kinderen.
Plantage blankwater is erg leuk om te lunchen, zeker als je van blauwe bessen houdt. In het seizoen kun je hier ook zelf plukken
Ballorig/Monkey Town in Venlo en Roermond
In Reuver zelf is xBaze een jump arena vol met trampolines en met mooi weer kun je heerlijk op het terras zitten bij de Witte Stein en kan de kleine lekker buiten spelen op de vele speeltoestellen die er staan. Ook kun je hier mooie wandelingen maken in de Duitse bossen en zie je hier hertjes en runderen lopen als je geluk hebt.

2 jaar geleden
Reactie op Boy or Girl
Geef maar een top 5 van binnen en buiten hahaha. Nee als het maar leuk is v ...
Bij De Gresbuus kun je voor weinig geld lekker eten en kan de kleine heerlijk binnen spelen in een grote speelhoek. Dit restaurant bevindt zich in een middelbare school en is geopend op donderdag, vrijdag en zaterdag.
Mocht je Chinees willen bestellen, neem niet de Chinees waar je langs rijdt. In het centrum van Reuver zit nog een Chinees die echt heel goed is. Hong Kong heet deze.

2 jaar geleden
Kinderboerderij hagerhof is dan heel leuk en in grubbenvorst is een grote gratis speeltuin roeffen mart. Er is hier geen horeca aanwezig dus wel even wat te drinken/picknick meenemen. Verder is Ballorig of monkey town heel leuk. In bruggen (duitsland) ligt nog een kleine dierentuin.

2 jaar geleden
Wij waren er een lang weekend. Er was zo veel te doen dat we het park niet eens hebben verlaten 馃き

2 jaar geleden
We zijn hier meermaals geweest. Het is er zo leuk. Zijn het park niet eens afgeweest op boodschappen doen en uiteten na.

2 jaar geleden
Reactie op Francis1991
We zijn hier meermaals geweest. Het is er zo leuk. Zijn het park niet eens ...
Ja precies! Waar deed je de boodschappen?

2 jaar geleden
Reactie op Happymom5
Wat een leuke tips allemaal... Wij gaan ook volgende week naar lommerbergen ...
GA MAAR MIND mystery!