21 Reacties

3 jaar geleden

Naif is geen best merk geloof ik. Zeker niet qua SPF. Even googlen! Wij gebruiken voor ons zoontje met eczeem huid La Roche Posay Anthelios kids. Ook omdat ik allergisch ben voor diversr filters en deze kan ik wel gebruiken. Vanaf half juni verkoopt tiny Todd ook zonnebrand! Mooi merk met fijne crèmes voor eczeemkindjes. Heb gepre ordered dus ben benieuwd!

3 jaar geleden

Heb zelf eczeem en kan goed tegen die van drs Leenarts

3 jaar geleden

Reactie op Mama Aapie

Naif is geen best merk geloof ik. Zeker niet qua SPF. Even googlen! Wij ge ...
Ah die van la roche ziet er okay uit! Die maar eens proberen.. Ik had gezien van tinytodd idd. We zijn heel erg blij met de creme en helpt als enige goed voor z'n eczeem. Vind het alleen wel erg prijzig als zonnebrand.. Alleen de creme is al een investering, laat staan ook in zonnebrand.

3 jaar geleden

Zeker niet van Naïf, zelf heeele slechte ervaringen mee. Dikker winner is; Suncover 30spf DR Jetske Ultee. Geen slechte stofjes die er in zitten. Voor zeer gevoelige huid perfect, ook beste uit de test!

3 jaar geleden

P20

3 jaar geleden

Reactie op MaritMarit

Ah die van la roche ziet er okay uit! Die maar eens proberen.. Ik had gezie ...
Ben ik met je eens hoor qua prijs! Voor ons ook een uitprobeersel! Wellicht dat we hem dan gebruiken als zn eczeem slecht is maar bij rustigere fases dan La Roche!

3 jaar geleden

Reactie op Petra Helene

Zeker niet van Naïf, zelf heeele slechte ervaringen mee. Dikker winner is; ...
Dit inderdaad!! Heel fijne spf voor de gevoelige huid!

3 jaar geleden

Reactie op Mama Aapie

Naif is geen best merk geloof ik. Zeker niet qua SPF. Even googlen! Wij ge ...
Wij hebben deze ook voor onze zoon met eczeem. Vind hem erg fijn en smeert vooral ook goed weg. Niet van die teer die amper te verspreiden is😅

3 jaar geleden

Reactie op Vimigi

Wij hebben deze ook voor onze zoon met eczeem. Vind hem erg fijn en smeert ...
Ja of dat ie een spook lijkt zo wit🤣

3 jaar geleden

Hier ook tevreden met la roche posey!

3 jaar geleden

Reactie op Mama Aapie

Naif is geen best merk geloof ik. Zeker niet qua SPF. Even googlen! Wij ge ...
Is de la roche posay anthelios waterproof?

3 jaar geleden

Wij hebben La Roche en vind m gewoon niet zo fijn. Heel wit, smeert niet goed en onze dochter verbrandt dan alsnog (rode haren, spierwitte huid). We gaan nu dit proberen: https://www.wehkamp.nl/biodermal-zonnelotion-droge-huid-spf-50-150ml-16760757/?MaatCode=000&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=Beauty&utm_term=167607570000&gclid=CjwKCAjwvJyjBhApEiwAWz2nLR_Cu065afbjZUqi2s8mn_lFB5pCdy7YaBnMsG3cTUlwHuoWw1h_RxoC_D8QAvD_BwE Speciaal voor atopische huid. Hebben nog geen ervaring want gisteren pas in huis. Sproetonline noemt deze ook als een aanrader qua stoffen enzo.

3 jaar geleden

Reactie op Loon_21

Wij hebben La Roche en vind m gewoon niet zo fijn. Heel wit, smeert niet go ...
Jammer dat ik niet wist dat deze bestond. Ik heb de gewone van biodermal kids. En ben daar toch niet zo heel tevreden over. Als ik had geweten dat die jij laat zien bestond, dan had ik die genomen..

3 jaar geleden

Reactie op MaritMarit

Is de la roche posay anthelios waterproof?
Ja waterresistent!

3 jaar geleden

Vision

3 jaar geleden

Reactie op Mama Aapie

Ja waterresistent!
Waterresistent is niet waterproof ;) dan kan het tegen wat spetters maar geen enkele spf houdt zich staande na een zwempartij

3 jaar geleden

Dr. Leenarts!

3 jaar geleden

Reactie op LIH

Waterresistent is niet waterproof ;) dan kan het tegen wat spetters maar ge ...
Dat zeg ik ook niet, regelmatig blijven smeren blijft altijd belangrijk! Of je het water in gaat of niet.

3 jaar geleden

Zelf altijd erg veel last van gehad. Vision is echt het enige dat ik kan gebruiken. Als ik een keer wat anders probeer omdat ik m’n zonnebrand ben vergeten krijg ik meteen weer uitslag.