10 Reacties

8 maanden geleden

5-7 keer plassen is compleet normaal. Dus 6/7 keer plassen vind ik niet perse veel. Toen mijn zoon net zindelijk werd ging hij wel 10 keer naar de wc want helemaal interessant. Dat werd vanzelf minder. Ik zou hem op vaste momenten laten plassen. Nog niet wachten tot hij het zelf aan geeft.

8 maanden geleden

Zovaak plassen mijn zoon en ik zelf ook.

8 maanden geleden

Reactie op MrsFlamingo

5-7 keer plassen is compleet normaal. Dus 6/7 keer plassen vind ik niet per ...
Oh en ik zou stoppen met de luier overdag. Want als het goed gaat, dan heb je de luier niet meer nodig.

8 maanden geleden

Vind dat een hele normale hoeveelheid. Ik ga wel vaker

8 maanden geleden

In de luier plassen ze soms wel elk half uur. Het kost tijd voor ze minder vaak gaan plassen. 6-7 keer is best normaal. Mijn oudste ging toen ze net zindelijk was echt elk uur en nu 4-5x op een dag, maar is ook geen grote drinker.

8 maanden geleden

Toen wij begonnen met zindelijk maken toen plaste onze dochter ook heel veel. Toen we haar luier overdag volledig uit lieten Toen ging het beter. Ze kan het nu zelfs ophouden lange tijd als het moet

8 maanden geleden

Mijn vraag was eigenlijk waarom hij 6/7 keer plast en dan toch nog in zijn luier kleine plasjes doet 🙈 hoe we van de kleine mini plasjes afken. Niet of het niet teveel is 😅 . Maar super bedankt al voor de reacties! Ik heb de luier een paar keer uitgedaan. Dat gaat opzich goed, maar als hij wat is afgeleid komt er weer een plasje en dan heeft hij daar geen idee van. Ook bij oma had hij meerdere ongelukjes omdat de luier uit was. Maar hij geeft sinds vanochtend aan geen luier aan te willen dus we houden hoop! 😊

8 maanden geleden

Klinkt als normaal. Als je kind langer zindelijk is gaat het ophouden ook beter. Ik zou stippen met de luier Tussendoor. Dat houdt de kleine plasjes in stand omdat het makkelijk is.

8 maanden geleden

Zo vaak is dat toch niet? Het zijn ook maar kleine blaasjes.

8 maanden geleden

Klinkt als normaal. Als je kind langer zindelijk is gaat het ophouden ook b ...
En dit.