25 Reacties
5 jaar geleden
Hoi Stella, ik had precies hetzelfde! Ik zei tegen m’n vriend al: geloof me, ik ben zwanger. Eigenlijk al een paar dagen na de ovulatie had ik het gevoel dat het raak was, terwijl het op dat moment inderdaad nog helemaal niet ingenesteld was. Daarna werd mijn gevoel steeds sterker. Ik kreeg lage rugpijn, een ‘vol’ gevoel in m’n baarmoeder, volle borsten en was overdag behoorlijk moe. Ik bleek gelijk te hebben en testte op 9/10 DPO licht positief. Hopelijk zit jouw gevoel ook goed 🙏🏻 Wanneer ga je testen?
En trouwens, ik herkende het gevoel ook van de vorige keer (werd een missed abortion van een tweeling). Het is nu extra spannend, dat zal voor jou ook zo zijn. Ik duim voor je 🍀 en hopelijk een gezonde zwangerschap!
5 jaar geleden
Mijn test van gister. 9dpo
Vandaag liep die heel mooi op! As. Maandag of dinsdag nod.

5 jaar geleden
Achteraf wist ik al heel vroeg dat ik zwanger was. Ik voelde me zo anders, was heel hangerig en opgeblazen en pijnlijke borsten. (nu nog steeds trouwens)
Ik wou mezelf alleen niet voor de gek houden omdat ik elke maand meende iets te voelen dus ik negeerde alles, maar wat bleek toch echt zwanger. Wel pas 17 DPO getest.
5 jaar geleden
Achteraf wist ik al heel vroeg dat ik zwanger was. Ik voelde me zo anders, was heel hangerig en opgeblazen en pijnlijke borsten. (nu nog steeds trouwens)
Ik wou mezelf alleen niet voor de gek houden omdat ik elke maand meende iets te voelen dus ik negeerde alles, maar wat bleek toch echt zwanger. Wel pas 17 DPO getest.
5 jaar geleden
Reactie op Kiwi88
Hoi Stella, ik had precies hetzelfde! Ik zei tegen m’n vriend al: geloof me ...
Ja dat idee heb ik ook 🙈 Ik heb niet concreet heel veel dingen die echt veranderd zijn, behalve m’n borsten. Maar die zijn na de miskraam nooit meer in vorm gekomen 😂
Ik wil zaterdag of zondag testen.... Dan ben ik 10 of 11 dagen dpo..... 9 dagen durf ik nog niet aan...... Over 10 twijfel ik zelf ook haha
Dankjewel!! ♥️ Ben je dus nog zwanger en hoeveel weken?
5 jaar geleden
Reactie op Mama-Joyce
Mijn test van gister. 9dpo
Vandaag liep die heel mooi op! As. Maandag of ...

Wanneer was jou laatste menstruatie? Ik heb dinsdag mijn nod maar gister en vandaag negatief. Al meende ik zelf wel een streepje te zien
5 jaar geleden
Wanneer was jou laatste menstruatie? Ik heb dinsdag mijn nod maar gister en ...
6april.. heb je n foto?
5 jaar geleden
Ik teste op 8 dpo licht positief in de middag met 2v5. Daar voor een miskraam gehad. Ik was al 3 dagen kotsmisselijk, kon er gewoon niet om heen want ben eigenlijk nooit misselijk.
Inmiddels 31 weken zwanger 🥰
5 jaar geleden
Reactie op Kiwi88
Ja, eerste poging (nadat het weer mocht na de ingreep om restweefsel te ver ...
Wow wat super spannend! Wat fijn dat het weer gelukt is! ♥️ Vanaf nu heb je het niet meer onder controle... Ik hoop dat het nu goed gaat!!!!
5 jaar geleden
Ik teste op 8 dpo licht positief in de middag met 2v5. Daar voor een miskra ...
Wow wat fijn zeg dat je toen al een lichte test had!
Ik heb morgen 9 dpo en twijfel erover om te testen en daarna savonds m’n vriend te verrassen.....
Maar het is dan 5 dagen voor m’n NOD en vind dat echt nog wel wat vroeg 🙈 T kan ook zijn dat ie negatief is nog
5 jaar geleden
Reactie op Stella1992
Wow wat fijn zeg dat je toen al een lichte test had!
Ik heb morgen 9 dpo en ...
Ja.. of dat het niet goed innesteld. Ik was er ook zo extreem vroeg bij, geluk dat ie heel licht te zien was. Op de foto bijna niet te zien overigens, maar het gaf me zo'n boost omdat het na de miskraam omo wit was en ik zo bang was dat ik niet meer zwanger kon worden. Heb een schildklier ziekte waardoor zwanger worden niet vanzelfsprekend is dus was bang dat de vorige misschien een Lucky shot was.
Beste is te wachten tot NOD... maar ik kon het ook niet 🤣 2v5 is wel de meest gevoelige heb ik het idee!
5 jaar geleden
Ja.. of dat het niet goed innesteld. Ik was er ook zo extreem vroeg bij, ge ...
Oohh k snap je helemaal!!! Mijn NOD is woensdag.... Zondag heb k denk k toch wel getest hahaha.
Hoe is je zwangerschap nu verlopen?
5 jaar geleden
Reactie op Stella1992
Oohh k snap je helemaal!!! Mijn NOD is woensdag.... Zondag heb k denk k toc ...
Ik ben heel bang geweest, leefde echt van echo tot echo tot een week of 24.
Inmiddels kan ik wel genieten gelukkig 🥰 heb zwangerschapsdiabetes en bekkeninstabiliteit dus beide lastig, maar mag niet klagen. Geen gekke dingen!
Hopelijk voor jou snel een positieve test ❤
5 jaar geleden
Ik heb ook op 8 dpo spierwit getest, maar pas op 12 dpo had ik een positieve test. Dus nog even afwachten :)
5 jaar geleden
Zooo spannend ik ga morgen testen!!! Leef nu echt een beetje tussen hoop en vrees 🤗















