13 Reacties
9 maanden geleden
Ik weet niet of je dit zelf wil, of dat dit al is aangeraden. Maar tijdens zwangerschap heb je en verhoogde druk, dus het laten verwijderen van aambeien tijdens een zwangerschap heeft veel risico op bloeding en daarbij ga je nog bevallen waardoor je weer risico hebt op aambeien.
Ik werk zelf als behandelaar bij de maagdarmlever dus enige ervaring met aambeien en klachten (en ben zelf natuurlijk moeder :-)). Persoonlijk en professioneel zou mijn advies zijn om te wachten tot na je bevalling en tijdens je zwangerschap ervoor zorgen dat je ontlasting soepel en zacht is, misschien met hulp van wat laxantia zoals Macrogol bijvoorbeeld.
9 maanden geleden
Reactie op Parkbewoner
Ik weet niet of je dit zelf wil, of dat dit al is aangeraden. Maar tijdens ...
Oh meen je;
Ik kwam er zelf mee omdat ik zooooo veel jeuk en bloed heb.
En werd mij aangeraden door een kennis om ze met een rubber bandje , minder pijnlijk te laten verwijderen.
Ik heb echt soepele ontlasting, eet veel vezels etc…
9 maanden geleden
Reactie op Tantetruus1992
Oh meen je;
Ik kwam er zelf mee omdat ik zooooo veel jeuk en bloed heb.
E ...
Ja klopt, dat heet rubberbandligatie. Maar ja helaas tijdens zwangerschap zijn aambeien vervelend en tijdens de bevalling ga je weer persen en krijg je ze misschien wel opnieuw.
Tijdens zwangerschap kun je er misschien wat aambeizalf op doen. Wat verder ook helpt is om xylomethazoline neusspray op een watje te sprayen en dat er tegen aan te houden. Dat kan helpen ze te doen slinken. Je mag xylomethazoline in kleine dosering wel gebruiken tijdens zwangerschap (als je spannend vind kan je overleggen met verloskundige). En verder niet persen😅. Hopelijk zijn ze dan na de bevalling snel weg.
9 maanden geleden
Heb je curanol tabletten en zalf al geprobeerd? 2x dgs tabletten en 3x dgs smeren zou kunnen helpen. Alleen even checken of het tijdens zwangerschap kan.
9 maanden geleden
Ik heb elastiekjes gehad, en was toen niet meer zwanger. Ik heb het niet als prettig ervaren en zou zeker wachten totdat je bevallen bent. Mijn huisarts raadde zelfs aan om te wachten tot na de bevalling omdat de kans groot is dat ze tijdens de zwangerschap terugkomen














