10 Reacties
5 jaar geleden
Vanaf 20 weken echt gaan kopen, ervoor gaan kijken en kleine dingetjes gekocht.
5 jaar geleden
Reactie op veralaena
Merci 😅 ik wil deze week ook toch echt gaan kijken voor spullen box en bed ...
Snap ik! Wachten is echt lastig! Weet je al wat het wordt? ^^
5 jaar geleden
Wij hebben gewacht tot de 20 wkn echo ivm geslacht (door corona konden we niet eerder terecht). Toen hebben we 2’corona proof’ gender reveal bbq’s gegeven en hebben we megaveel gekregen van vrienden en familie. Met 27 wkn hadden we vakantie, toen zijn we echt aan t klussen en shoppen geslagen. Alleen wij verwachten onze man eind okt pas, en winterkleding ligt nu nog niet echt in de winkels dus daarvoor zal ik volgende maand nog even op pad moeten gaan.
5 jaar geleden
Ik had met 5-6 weken het meubilair al staan. Oeps 🙈 Schoonmoeder bood aan alvast te kijken bij Ikea en dat sloeg ik niet af. Voordat ik het wist lag alles in de auto. De rest met en met in huis gehaald en nog geverfd met 28 weken. Daarna kon ik dat echt niet meer.
5 jaar geleden
Ik ben nu 18+3 weken zwanger. Wij zijn vanaf 12 weken kleertjes beginnen kopen 😊 ondertussen ook 2 corona proof gender reveal feestjes gehad, daar veel gekregen van familie en vrienden. Voor de grotere stuks en onze geboortelijst wachten we tot na de 20 weken echo














