22 Reacties
5 jaar geleden
Veel te kort dag, duurt meestal een paar dagen voordat het zaad de eitjes bereiken.
5 jaar geleden
Ik was direct de volgende ochtend al misselijk. Ze zeggen dat het niet zou kunnen omdat er nog geen innesteling is geweest, dus nog geen zwangerschapshormoon, maar ben niet meer gestopt met misselijk zijn. Werd met de weken alleen maar erger.
5 jaar geleden
Ik ben in mijn hele zwangerschap niet tot nauwelijks misselijk geweest dus dat weet ik niet. Maar 2/3 dagen voor ik positief testte zag/voelde ik al verandering bij mijn borsten. Ze waren gevoeliger en mijn tepelhof werd wat groter en donkerder. Ik denk dat het wel verschillend is per persoon welk symptoom je als eerst hebt en wanneer 😊
5 jaar geleden
Reactie op Queenie97
Ik ben in mijn hele zwangerschap niet tot nauwelijks misselijk geweest dus ...
Wat fij dat je amper misselijk bent geweest! Het was mijn eerste cyclus weer sinds mijn spiraal verwijdert is, dus weet niet precies hoeveel dagen hij duurde. Misschien was het ook woensdag wel, dat mijn cyclus niet 28 dagen heeft geduurd. Was benieuwd naar de ervaringen van ander ☺️
5 jaar geleden
Reactie op Florentine_26b
Veel te kort dag, duurt meestal een paar dagen voordat het zaad de eitjes b ...
De innesteling is inderdaad 2-12 dagen na de bevruchting, maar de bevruchting heeft nu al plaats gevonden (als mijn eitje bevrucht is).
5 jaar geleden
Reactie op Wensend
Je kan misselijk zijn van je ovulatie zelf, dat is eerder wat jij hebt denk ...
Ja dat zou ook kunnen, maar de ovulatie is al geweest. Misschien nasymptomen, wie weet...
5 jaar geleden
Ook zie ik in je andere topics dat je juist gestopt bent met de pil dus je lichaam is nu aan het ontpillen.
Het rotte hieraan is dat ontpillen dezelfde symptomen bijna heeft als zwangerschap.
Bij mijn 7de ronde had ik niets van symptomen en was ik juist wel zwanger...
Focus je niet teveel op elk dingetje die je voelt 😉
5 jaar geleden
Ik was direct de volgende ochtend al misselijk. Ze zeggen dat het niet zou ...
Oh dan zou het wel kunnen dus. Bij iedereen is het verschillend, maar ik heb altijd snel symptomen of bijwerkingen van dingen. Ik denk dus dat ik het snel zal voelen haha
5 jaar geleden
Reactie op logan
Denk ook dat het langer duurt voordat je echt misselijk wordt. Ben bij de e ...
Oeeeh spannend, ik hoop met je mee! Ja het is mijn eerste x 😱
5 jaar geleden
Reactie op Wensend
Ook zie ik in je andere topics dat je juist gestopt bent met de pil dus je ...
Toen was ik nog niet ongesteld geweest. Ik zal die topics verwijderen. Ik ben nu ongesteld geweest en heb 2x een eisprong gehad sinds de verwijding van mijn SPIRAAL. Geen ontpillen dus.
5 jaar geleden
Reactie op Degeast9105
Toen was ik nog niet ongesteld geweest. Ik zal die topics verwijderen. Ik b ...
Nee je moet ze niet verwijderen, dat bedoel ik niet.
Ik bedoel als je vanaf begin febr je spiraal eruit hebt gehaald ben je juist begonnen aan dit "proces" je lichaam is nog zoekende vandaar.
Je hebt ook een eisprong tijdens het ontpillen hoor...
5 jaar geleden
Ik merk dat je heel erg graag wil geloven dat je zwanger bent op basis van je symptomen. Probeer er misschien iets nuchterder in te staan tot je een positieve zwangerschapstest in handen hebt.
Dit om jezelf iets meer te beschermen moest het niet onmiddellijk lukken.
Een jaar proberen om zwanger te worden is geheel normaal, hou hier rekening mee.
Al hoop ik natuurlijk dat het nu al gelukt is 😉.
5 jaar geleden
Reactie op Wensend
Nee je moet ze niet verwijderen, dat bedoel ik niet.
Ik bedoel als je vana ...
Bij een spiraal ben je meteen weer vruchtbaar en hoef je niet te ontpillen.
5 jaar geleden
Reactie op Popo
Ik merk dat je heel erg graag wil geloven dat je zwanger bent op basis van ...
Ik heb nog geen symptomen, alleen zo nu en dan wat misselijk. Ik vroeg me alleen af wat de ervaringen van anderen waren tijden de bevruchting/innesteling.
5 jaar geleden
Reactie op Tinneke💙
Ik had kort na de eisprong extreem veel honger en had het zo warm normaal b ...
Hahahaha ja ik heb me vandaag ook dood gezweet en zonet was ik super koud. En moet vaak naar toilet. Af en toe wat misselijk, maar we wachten af... het is dus wel mogelijk om al symptomen te hebben. Bedankt voor het delen van je ervaring! ☺️
5 jaar geleden
Reactie op Degeast9105
Bij een spiraal ben je meteen weer vruchtbaar en hoef je niet te ontpillen. ...
Bij elke pil ga je ontpilleren omdat er hormonen in je lichaam zitten die eruit moeten zodat je lichaam gaat reageren op een natuurlijke cyclus. Dit heeft tijd nodig, het is niet zo dat je na 1 menstruatie alle hormonen direct uit je lichaam zijn. Tuurlijk zodra je stopt met een anticonceptie ben je vruchtbaar maar dit kan indd een ontpilleren symptoom zijn. Normaal vindt de innesteling +/-9 dagen na de eisprong plaats omdat de eicel eerst moest afreizen naar de baarmoeder en dan gaat het innestelen.
Zodra het ingenesteld is gaat je lichaam hcg aanmaken en dan pas zal je symptomen gaan krijgen. Ik had bijv helemaal bijna geen symptomen voor de dag dat ik mocht testen van het ziekenhuis na een traject. En de misselijkheid begon bij mij pas met week 7/8/9 totaal 7x overgegeven en daarna gelukkig niet meer. Je lichaam kan rare dingen met je doen als je zwanger wilt worden dus pin je niet vast op symptomen, in de drie jaar tijd dat ik bezig ben geweest had ik momenten dat ik dacht nou dit heb ik nog nooit gehad, nu moet het wel en dan werd ik ongesteld. Tot ik daadwerkelijk zwanger was en toen dacht ik gewoon ongesteld te gaan worden.
5 jaar geleden
Reactie op Degeast9105
Bij een spiraal ben je meteen weer vruchtbaar en hoef je niet te ontpillen. ...
Mmmm heb je dit al eens besproken met je huisdokter ofzo?
Na een spiraal moet je ook ontpillen...
Je kan meteen zwanger worden en krijgt een eisprong maar ontpillen moet je doen denk ik, de ene wat rapper of heviger dan de andere...














