3 Reacties

4 jaar geleden

Heey! Ik heb een mirena spiraal gehad voor 7 jaar en ik moet zeggen dat het bij mij wel een half jaar geduurd heeft voor ik niet meer zoveel vloeide. Na het eerste half jaar had ik alsnog een cyclus van 16-35 dagen. Totaal duurde het een jaar voor ik mijn cyclus enigszins normaal terug had. Na een jaar zat ik weer op een cyclus van 27-29 dagen. Dus je lichaam heeft wel echt de tijd nodig om weer balans te vinden. Ik zou overigens zeker aanraden om je cyclus goed bij te houden.

4 jaar geleden

Reactie op alpina

Heey! Ik heb een mirena spiraal gehad voor 7 jaar en ik moet zeggen dat h ...
Bedankt voor je reactie! Jee dat is lang een half jaar 馃槄 hoop dat het dan toch iets sneller is heb de spiraal maar een jaar gehad. Het is nu ook vooral lastig omdat je niet weet of het nu je menstruatie is of niet.. ga toch maar door met testen dan wie weet kon ik mijn eisprong weer tegen en dat maar weer noteren kijken hoe het gaat verlopen!

4 jaar geleden

Bedankt voor je reactie! Jee dat is lang een half jaar 馃槄 hoop dat het dan ...
Ligt er denk ik ook aan of je daarvoor hormonale anticonceptie hebt gehad. Als dit je enige hormonale anticonceptie was zal het vast een stuk sneller gaan. Succes in ieder geval馃崁鈽猴笍