16 Reacties

4 jaar geleden

Ik kreeg pas bloeding toen ik al een positive test had. Dus daar kan ik je niet mee helpen. Wel is het zo dat je de utrogestan moet doorgebruiken tot dat je echt ongesteld hebt dus veel bloed verliest. Of negatieve test hebt op je test dag. Was het helderrood bloed of bruin??

4 jaar geleden

Reactie op wianne

Ik kreeg pas bloeding toen ik al een positive test had. Dus daar kan ik je ...
Dankjewel voor je reactie. Het was helder rood bloed met slijm.. en daarna waterig rood.. heb al dagen krampen snap er niks van..

4 jaar geleden

Reactie op kikikate88

Dankjewel voor je reactie. Het was helder rood bloed met slijm.. en daarna ...
Is ook zo onzeker hè je wordt alleen maar, banger van en alle gedachten gaan door je hoofd. Ik ga voor je duimen hoop op een positieve test voor je.😘

4 jaar geleden

Reactie op wianne

Is ook zo onzeker hè je wordt alleen maar, banger van en alle gedachten gaa ...
Dankje ik hoop het ook. Wacht toch nog even af en blijf de utrogestan toch nog gebruiken tenzij het ziekenhuis morgen wat anders zegt. Had jij een innestelingsbloeding? En hoe zag dat eruit. Dit ziet er niet uit als een menstruatie of misschien komt het door de utrogestan niet goed door..

4 jaar geleden

Deze kleur is het nu. Vanmiddag was het tijdens het afvegen helder rood dat is nu wat rozig/bruinig geworden (denk dat het door de utrogestan komt)

4 jaar geleden

Reactie op kikikate88

Dankje ik hoop het ook. Wacht toch nog even af en blijf de utrogestan toch ...
Ja bij mij was het donker bruin. Maar, later werdt het helder rood bij afvegen dit was na 2x weg en alles was goed. Mijn innestelingsbloeding kwam pas later naar buiten heeft nog lang bloed in mijn baarmoeder gezeten. Goed dat je morgen voor de zekerheid belt. Verlies je nu veel bloed?

4 jaar geleden

Reactie op wianne

Ja bij mij was het donker bruin. Maar, later werdt het helder rood bij afve ...
Nee helemaal niet veel. Alleen met vegen en het beetje wat in mijn inlegkruisje zat. Maar na een paar keer vegen was het weg..

4 jaar geleden

Al contact gehad met ziekenhuis? Wat was hun reactie?

4 jaar geleden

Reactie op wianne

Al contact gehad met ziekenhuis? Wat was hun reactie?
Toevallig net gesproken.. ze denkt dat het een innestelingsbloeding is.. kan ook zijn het het misschien fout gaat maar ze vond het te vroeg om te testen en gaf aan dat dat de reden was van de negatieve test.. ik had gisteravond er nog een gedaan maar ipv de 2v5 van Kruidvat had ik de 2v10 van Kruidvat geprobeerd en die gaf een zeeeeer minimaal lichte streep je moet echt heeel goed kijken om het te zien. Vanochtend nog een keer geprobeerd en deze was net zo licht. Ze zei wacht het even af tot zondag en test dan nog een keer tenzij de bloeding toch doorbreekt en je menstruatie echt doorzet.. dus op zich geen slecht nieuws maar nu geen bloed meer ook niet mee afvegen.. komt wel wat bruinachtig spul in combinatie met de utrogestan mee met vegen maar dat kon geen kwaad dus zal dr maar op dr woord moeten geloven. Super eng allemaal barste gister in tranen uit

4 jaar geleden

Reactie op kikikate88

Toevallig net gesproken.. ze denkt dat het een innestelingsbloeding is.. ka ...
Spannend maar, opzich goed nieuws. Ik zou wachten tot zaterdag/zondag dan moet die zeker positief zijn. Ik ga voor je duimen laat je nog weten?

4 jaar geleden

Reactie op wianne

Spannend maar, opzich goed nieuws. Ik zou wachten tot zaterdag/zondag dan m ...
Hope so! Lief dat je mee duimt en dankjewel voor je steun 🙂 ik laat het nog weten zodra ik iets weet! 😊

4 jaar geleden

Helaas.. vandaag is de bloeding doorgezet en heb nu toch een menstruatie. Waar ik de 30e een zeer lichte positieve test had is deze nu negatief geworden. Thnx dames voor de info en het meedenken! 🙂

4 jaar geleden

Reactie op kikikate88

Helaas.. vandaag is de bloeding doorgezet en heb nu toch een menstruatie. W ...
A wat klote sterkte met het verwerken en hopen dat je gauw weer mag starten😘

4 jaar geleden

Reactie op wianne

A wat klote sterkte met het verwerken en hopen dat je gauw weer mag starten ...
Thnx, ja denk toch dat ik even een tijdje nodig heb om bij te komen en vooral te herstellen. Komt goed 😉 ik kom er wel weer boven op 🙃

Reactie op wianne

Ik kreeg pas bloeding toen ik al een positive test had. Dus daar kan ik je ...
Mag ik vragen wat de bloeding bij jou was, heb nu het zelfde?. Heb 17 dagen na de terugplaatsing bloed bij afvegen. Wel positieve test al vanaf 6 dagen na de terugplaatsing. Voel me doods bang

vorig jaar

Reactie op Michelleenronald

Mag ik vragen wat de bloeding bij jou was, heb nu het zelfde?. Heb 17 dagen ...
Dat mag zeker. Het was een adertje die geknapt was.