15 Reacties
6 jaar geleden
Ik heb ze ook gehad.. maar ik kreeg ze bij een te hoge bloeddruk, ook helemaal nooit uitleg gekregen waarom en heb ze dus ook in overleg met de verloskundige niet geslikt. Want het bleek achteraf onnodig te zijn.
6 jaar geleden
Ik spuit bloedverdunners (fragmin) maar dit ivm trombose een aantal jaar geleden.
6 jaar geleden
Ik slik het nu ook (80 mg ascal per dag) omdat mijn eerste zoontje maar 2760 gram woog.
3300 gram lijkt mij een normaal gewicht voor een baby maar ben geen arts. Ik zou je huisarts ook even bellen voor advies.
Kindje in m’n buik groeit nu wel groter maar is natuurlijk niet zeker of dat echt door die pillen komt.
Succes!
6 jaar geleden
Gebruik ook Acetylsaliczuur 80 mg. De eerste was te klein. 2740 gram. Heb er verder geen last van. En inderdaad voor goede doorbloeding voor de placenta zodat je kind alles goed binnen krijgt. Vragen kun je altijd. Ik ben ook nuchter maar dit kindje groeit goed en daar gaat het om!
6 jaar geleden
Ik ben ook zwanger van een tweeling (zeer waarschijnlijk 2 eiig). Mij werd verteld dat acetylsaliccylzuur de kans op zwangerschaps vergiftiging met 50% verlaagd. Het is inderdaad ligt bloedverdunnend maar is echt wel goed om te slikken.
Ik moet ook de gehele zwangerschap foliumzuur en ijzer slikken.
Ze waren bij mij in het begin ook niet heel erg duidelijk waarom ik het moest slikken maar heb gewoon ff doorgevraagd. Vooral omdat ik een studie had gelezen dat overdadige hoeveelheid foliumzuur obesitas kon veroorzaken als ze ouder werden. Nu ben ik al stevig en wil het niet echt extra onderbouwen zeg maar. Maar het is ook goed voor de bloedaanmaak. Daardoor kon ik een besluit maken om het wel te slikken.














