22 Reacties
6 jaar geleden
Ik voel zo met je mee!!! Ik had ook 2 tepelpiercings maar heb ze er toch met pijn en moeite eruit gehaald een paar dagen geleden. Ik wil graag proberen borstvoeding te geven maar zie het niet zitten om ze er dan telkens uit te moeten halen. Ze zijn er dus uit en als ik ze te erg mis laat ik ze gewoon na de borstvoeding opnieuw piercen
6 jaar geleden
Reactie op Magdalena1606
Ik voel zo met je mee!!! Ik had ook 2 tepelpiercings maar heb ze er toch me ...
Oo Jaa scheelde dat die vrouw die mij piersde zei dat als k ze beide deed 10€ korting kreeg anders had k er geen 2 gehad😂bah wat deed dat pijn😂 K wil ze er echt niet uit vind mijn vriend ook veelte jammer hahaha
6 jaar geleden
Ik heb een piercing in 1 tepel. Ben wel van plan om die gewoon lekker te laten zitten, ben er veel te blij mee. En ik wil hem echt niet opnieuw laten piercen, vond t genezen zoveel gedoe.
Heb nu een piercing in met een langer staafje zodat het geen pijn doet nu mn borsten groeien.
Ik ben zeker van plan om borstvoeding te gaan geven. Dan koop een een piercing die makkelijk in en uit gaat.
6 jaar geleden
Ik heb er eentje, pas 7 weken. Maar zit er ook al mee.. van de week even uit gehad om te wisselen voor langer staafje en dat zag er zo kaal uit 🤣🤣 besloten om m ook nog even in te houden voorlopig! Ik zie wel waar het heen gaat. Het lijkt me ellende om na elke voeding er weer mee te knutselen, maarja..
6 jaar geleden
Ik heb geen tepelpiercing maar ben toch nieuwsgierig.... Mijn tepels doen nu al hartstikke pijn door alle hormonen, is dat niet nog heel erger met een piercing?
6 jaar geleden
Reactie op jodyx
K merk er niks van heb geen langer staafje er in ik vraag mij wel af als ik ...
Daar hoef je niet bang voor te zijn. Melk komt niet uit een enkel gaatje in je tepel maar vanuit de verschillende uitgangen van je melkkanalen doe op je tepels uitkomen. Als je baby goed aangelegd is zuigt hij of zij de hele tepel naar binnen en nenut dus alle kanalen. Je melk wordt aangemaakt in de melkkanalen in je borsten en de hoeveelheid melk die je hebt is afhankelijk van wat je produceert in je borsten zelf. Je piercinggaatjes hebben daar nul invloed op. Laat maar weten als je hier vragen over hebt!
Ik heb zelf een jaar of 5 twee tepelpiercings gehad. Een keertje een week uitgedaan voor mijn (toendertijd) nieuwe vriend en binnen een week waren ze dicht gegroeid. Dus goed zorgen dat je ze op tijd weer in doet.
6 jaar geleden
Reactie op BabyRiri
Ik heb de mijne eruit gehaald aant begin van mijn vorige zwangerschap... t ...
🤣🤣🤣🤣🤣 ik heb een beeld!
6 jaar geleden
Reactie op rnsax
Mijn verloskundige gaf als tip om flexibele staafjes te nemen, zodat je ze ...
Ik heb dit ooit uit toen nog pure nieuwsgierigheid gevraagd in piercingshop. En die zei toen dat staafje van een tepelpiercing zo dik is dat het qua flexibiliteit dus geen moer uit zou maken.. iemand wel ervaring met flexibele staafjes verder?
6 jaar geleden
Reactie op FleurR
Ik heb dit ooit uit toen nog pure nieuwsgierigheid gevraagd in piercingshop ...
Jup. Jarenlang een “normaal” staafje gedragen. Deze ging na er paar weken zwangerschap te krap zetten door uitzetten van de tepel. Ik ben overgegaan op een flexibel, langer staafje en bij mij was dat krappe gevoel verdwenen. Het sieraad voelt op de een of andere manier ook niet zo zwaar als m’n reguliere staafjes.
5 jaar geleden
Reactie op Més
Ik heb een piercing in 1 tepel. Ben wel van plan om die gewoon lekker te la ...
Hey, I’m lees je berichtje. Is dit inmiddels gelukt? Heb je borst voeding kunnen geven?
5 jaar geleden
Reactie op FleurR
Okay! Dan ga ik toch gewoon zo’n flexibel staafje bestellen 😁 heb nu geluk ...
Ik zie dat t al van langer geleden is maar ik waag toch een poging, waar hen je zo'n flexibel staafje gehaald?🙈
5 jaar geleden
Reactie op xxlisamaria
Ik zie dat t al van langer geleden is maar ik waag toch een poging, waar he ...
Ik heb flexibele staafjes gewoon bij de tattoo/piercing shop gehaald :)
5 jaar geleden
Reactie op Lucinda1994
Ik heb flexibele staafjes gewoon bij de tattoo/piercing shop gehaald :)
Crazy factory heeft ze volgens mij ook














