3 Reacties

6 jaar geleden

Hoi Lili, Ik gebruik al een aantal jaren de ladycomp. Ik heb niet de ladycomp baby. Het is normaal dat de computer vraagt naar je menstruatie. Tijdens mijn eerste zwangerschap, deze is jammer genoeg geindigd in een MK bleef deze ook vragen naar mijn menstruatie, ik heb de feestlampjes nooit zien verschijnen. Na de afnemen van een positieve zwangerschapstest ben ik wel gestopt met meten. Deze maand is de 1e keer dat wij ook weer actief proberen na de miskraam. Ik heb toen een kleine ovulatie bloeding gehad. Maar gek genoeg gaf de ladycomp 2 dagen later pas aan dat ik aan het ovuleren was..dus ik weet niet hoe zeker de dag van ovulatie gemeten door de ladycomp is. Ik wens je/jullie heel veel blessings toe in het zwanger mogen worden.

6 jaar geleden

Hoi! Ik gebruikte daysy en mijn menstruatie kwam altijd precies overeen met de voorspelling. Ben dan ook blind uitgegaan dat het voor de ovulatie ook klopte. Het is bij ons de 3e keer gelukt. Omdat ik ineens vroeger dan normaal menstruatiekrampen kreeg en uiteindelijk op de geplande dag niet daadwerkelijk ongesteld werd, ben ik na 5 dagen ongeveer gestopt met meten, ervan uitgaande dat ik dus zwanger was. Dus geen feestlampjes gezien!

6 jaar geleden

Allebei heel erg bedankt voor jullie reacties en inzicht in jullie ervaringen. Ik weet nu dat ik in ieder geval me niet moet gaan blind staren op de lampjes van de Daysy en ook goed naar mijn lichaam moet blijven luisteren. IBBA, ik wens jullie alle geluk toe en hoop dat jullie het niet nogmaals zo hoeven meemaken.