10 Reacties

5 jaar geleden

Kinderbijbel, heb je vele soorten in..

5 jaar geleden

Ik heb het idee dat hun het ook meer voor opa en oma doen dus zoek iets minder gelovig

5 jaar geleden

Kinderbijbel krijg je vaak al van de kerk. Maar je hebt ook hele leuke andere boekjes die je zou kunnen geven. Kijk eens bij een christelijke boekwinkel. Of een knuffeltje. Het gaat om het idee hè?

5 jaar geleden

Babybijbel als knisperboekje

5 jaar geleden

Toen ik werd gedoopt kreeg ik ketting met kruis

5 jaar geleden

Misschien bij lucardi 2 verzilverde spaarpotjes kopen en doe je er wat geld in? Of een verzilverd bestekje of rammelaar ect

5 jaar geleden

Wij kregen bij de doop van onze dochter echt geen christelijke cadeautjes. Zeker niet van de familieleden die minder gelovig zijn. Wij kregen bijvoorbeeld speelgoedkist met naam, speelkleed, boek van 'raad eens hoeveel ik van je hou' met bijpassend knuffeltje, geld, cadeaubon voor fotoshoot.....je kan het zo groot, klein of symbolisch maken als je zelf wil.

5 jaar geleden

Ons zoontje kreeg een “mijn eigen doopboek”. Staat wel het 1 en ander in over het geloof maar ook veel dingen die je zelf kunt invullen. Zoals wie er bij de doop waren, wanneer de 1e gezinsvakantie was en waarheen enz enz.. heel leuk!!

5 jaar geleden

Ik heb nu een zilveren spaarpot met hun namen ( 2 identieke eendjes van zilver had me vriend bedacht en dan met wat er in (peet tante en peet oom

5 jaar geleden

Wij hebben een geboortekaars gegeven. Een dikke stompkaars met ik weet niet meer precies welke geboorteversiering er op. Versiering zat er al op en de naam en geboortedatum erbij op laten zetten in de kaarsenwinkel. Vaak heeft zo’n kaars ook een kruis of zo er op, die van ons had dat niet.