44 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op SuzeP
Zwangerschapstesten meten allemaal hetzelfde. Prijs maakt niet zo veel uit ...
Zijn deze met indrooglijntjes?
4 jaar geleden
Ik zag namelijk, wel na afleestijd van 2 uur dit hele lichte lijntje. ik weet dat dit de test ongeldig maakt maar vind het toch heel vaag.. ( sorry ik prikte er perongeluk met m'n nagel in)

4 jaar geleden
Reactie op ellis33
Hoeveel dagen voor of na nod ben je? Ik geloof niet in indroog lijntjes. He ...
Ik ben nu 8-9 dpo.. hoeveel dagen voor nod weet ik niet precies ik gok 3-4 dagen, ivm m'n miskraam in juni is het een beetje ophol geslagen.
4 jaar geleden
Ik zag namelijk, wel na afleestijd van 2 uur dit hele lichte lijntje. ik we ...

Deze is helaas nagatief. Als je zwanger bent, komt er een lijntje binnen afleestijd. Na 2 uur is echt ver over de tijd heen en dus negatief.
Wil niet zeggen dat je niet alsnog een positieve test kan krijgen, maar wacht af of je ongesteld wordt of niet, en test dan nog eens. Hopelijk ben je zwanger, maar voor nu toch echt negatief, helaas.
4 jaar geleden
Reactie op Frummel1
Deze is helaas nagatief. Als je zwanger bent, komt er een lijntje binnen af ...
Niet waar! Bij onze middelste had ik hem al weggedaan na afleesbare tijd. Later stond ie er toch en het bewijs is inmiddels 5😆 wil dr geen valse hoop geven maar hier dus wel gebeurt!
4 jaar geleden
Ah haha nee joh! Ik was gewoon benieuwd. Ik beschouw hem ook als negatief. Maar vond het zo gek, een indrooglijntje lijkt mij geen kleur te hebben!
4 jaar geleden
Ik heb het met deze ook een keer gehad dat er zo'n zelfde indrooglijn was.
4 jaar geleden
Reactie op December it is
Ik heb het met deze ook een keer gehad dat er zo'n zelfde indrooglijn was.
Ja he? Las het ook vaak dat vrouwen dit hebben gehad met deze testen....
4 jaar geleden
Reactie op ellis33
Niet waar! Bij onze middelste had ik hem al weggedaan na afleesbare tijd. L ...
Ja tuurlijk kan het ook wel, maar ik denk dat dat meer toeval is dan iets anders. Kan goed dat ze gewoon zwanger is hoor, maar deze test is gewoon echt helemaal negatief.
Maar ze is ook veelste vroeg met testen en weet nog niet eens of ze ongesteld gaat worden of niet. Misschien wordt ze alsnog gewoon ongesteld en misschien niet en heeft ze dan, hopelijk, een test in handen die wel positief is.
4 jaar geleden
Reactie op Frummel1
Ja tuurlijk kan het ook wel, maar ik denk dat dat meer toeval is dan iets a ...
Dat weet ik, mijn keuze toch? Vorige keer had ik op 7 dpo al een positieve test! Dus is niet onmogelijk.
4 jaar geleden
Reactie op ellis33
Vind het streepje toch best roze hoor! Maar wat je zegt het kan of kan niet ...
Precies. Ik test en wacht tegelijk 😂🙏

















