31 Reacties
5 jaar geleden
Zeker niet vanuit gaan dat het er twee zijn...馃槈 Uiteindelijk is het altijd afwachten of er een bevruchting plaats vind, ook met iui. Ik heb van de 6 keer iui, twee keer gehad met 2 follikels en die 2x ook zwanger geworden, maar van 1 kindje, waarvan 1 een miskraam is geworden en 1 ben ik nu 11 weken zwanger van. Komende weken zullen spannend worden meis, ik ga duimen voor je!馃グ
5 jaar geleden
Zeker niet vanuit gaan dat het er twee zijn...馃槈 Uiteindelijk is het altijd ...
Ben al hartstikke blij als er een vruchtje bevrucht wordt. En dan is het nog inderdaad altijd afwachten. Ben erg benieuwd voor de komende weken. En natuurlijk GEFELICITEERD 馃コ met je zwangerschap er leuk om te lezen.
5 jaar geleden
Reactie op missi
Ik had exact hetzelfde. Het is hier 1 baby geworden (al had ik mij ingestel ...
Haha ja dat er 2 grote follikels zijn wilt niet altijd zeggen dat het ook 2babys worden hoor. Dat vertelde de gynaecoloog mij ook. Ik zou al erg blij zijn. Als het allemaal goed gaat.
Hoe ging het met jou na de inseminatie?
5 jaar geleden
Heb je er ook al eens overna gedacht dat het er zomaar 4 zouden kunnen zijn馃槻?
Haha, dat zal wel heel zelfde voorkomen maar het kan... Eitjes kunnen zich ook delen...
Maar de kans is natuurlijk vele malen groter dat het er 1 of 2 zijn. Dat is allemaal nog verrassing.
Ik zal voor je duimen en hoop dat je straks van een mooie zwangerschap geniet!
5 jaar geleden
Nee, daar kun je niet van uit gaan, maar hou het wel in je achterhoofd. Er zijn mensen die al moe worden bij het idee van een tweeling dus als je dat niet ziet zitten zou ik geen IUI doen. Maar als het je niets uitmaakt dan zou ik hopen op 1 kindje en dromen van 2! 馃槏 Ik raakte zwanger van onze eerst IUI van jawel, een tweeling 馃挄
5 jaar geleden
Reactie op Fly
Haha ja dat er 2 grote follikels zijn wilt niet altijd zeggen dat het ook 2 ...
Erg goed. Het is eigenlijk geen spannende handeling. Er gaat letterlijk een spuitje met gecentrifugeerd zaad (alleen de sterke, de zwakkere zwemmers zijn er dus uitgecentriugeerd) bij je naar binnen. En dan wordt deze geleegd.
Je voelt een klein mentruatiekrampje en dan lig je nog een kwartiertje.
Hierna sta je op en kan je weer verder met alles.
Heb zelf 16 dagen later een vroege test gedaan ivm een feestje en dus of ik kon drinken of niet. En die was heel duidelijk; ik mocht niet drinken 馃槀
Bij de echo later bleek het 1 bevrucht zakje te zijn. Maar gezien tweelingen in zowel mijn familie als in die van mijn man voorkomen, plus IUI, was ik echt soort van geschrokken dat het er 1 was.
Ben heel blij met baby hoor en hoe goed het gaat. Maar dat was wel even een momentje back to reality.
Ik hoop dat je bij jou ook in 1x raak is 馃グ
5 jaar geleden
Reactie op missi
Bij meer dan 2 adviseren ze om heel goed na te denken of je dit wilt en eig ...
Als beide eitjes bevrucht worden en die beide een een eiige tweeling worden heb je dus 4 kindjes in je buik. Erg onwaarschijnlijk, maar is wel mogelijk. Ik heb er zelf ook aan gedacht toen ik de behandeling kreeg. 馃槀
5 jaar geleden
Reactie op Fly
Een 2ling zou zeker zeer welkom zijn. Wij zijn ondertussen 3jaar bezig 馃槹
A ...
Ik hoop het voor je!! 馃槃
5 jaar geleden
Reactie op Fly
馃槺馃槺馃槺馃槺馃グ

Ik zou even bellen?! Niet dat ze je eisprong missen 馃槺
5 jaar geleden
Een positieve ovulatietest betekend normaal over 24 tot 48 uur de eisprong. Maar door het zetten van de Ovitrelle wordt dit nu exacter getimed (36 uur).
Bij mijn 1e IUI was ik serieus binnen 5 min weer buiten. Dat blijven liggen is achterhaald want ze spuiten de zaadcellen zodanig diep in dat de zwaartekracht geen werking meer kan doen. Maar als je je er prettiger bij voelt mocht ik blijven liggen (heb dit trouwens niet gedaan). Ik had ook 2 grote follikels maar helaas heeft de eerste IUI bij mij niet geleid tot een zwangerschap (en hier kunnen 100-den redenen voor zijn helaas). Mijn 2e ronde was er sprake van teveel grote follikels, bij mijn ZH zetten ze niet door bij meer dan 2 en ik had er 4. Nu de 3e ronde helaas te snel mijn eisprong gekregen waardoor IUI niet mogelijk was en nu hopen dat ons eigen huiswerk voldoende was. Heel veel succes Fly en hopelijk over 2 weken een positief resultaat 馃崁馃崁














