16 Reacties

3 jaar geleden
Zou het denk ik even afwachten, kijken of het doorzet of niet, kan goed zijn dat dit de menstruatie is. Ik heb met sensitest weleens een streep gehad terwijl ik niet zwanger was en het is ook geen miskraam geweest want ik kan niet zwanger worden zonder icsi traject. Zou over 2 dagen nog is testen kijken wat de test aangeeft.

3 jaar geleden
Ja deze testen gaven bij mij tuurstreepjes. Ik zou voor 2v5 van Kruidvat of Action kiezen 馃槉

3 jaar geleden
Ik heb goede ervaringen met de sensitest. Kan me geen tuurstreepje herinneren, maar ik ben ook niet iemand die enorm tuurt 馃槄 Wit is wit, roze is roze.

3 jaar geleden
Reactie op Nightfall
.

Ik ben laatste tijd niet zo te vrede over sensitesten. Zie mijn foto en ik was toch echt niet zwanger. Ook niet stiekem want ik kan alleen via icsi zwanger raken. Zou morgenochtend of overmorgen toch is testen hopelijk loopt de test gewoon op.


3 jaar geleden
Reactie op Nightfall
Nou ik snap je helemaal. Het lijkt mij namelijk ook echt niet dat ik zwange ...
Nou zegt niets hoor kan altijd nog oplopen. Heb je verder geen bloeding meer gehad?

3 jaar geleden
Reactie op Nightfall
Jawel ik ben gewoon ongesteld. En ik ga er ook 100% vanuit dat ik niet zwan ...
Nou dan kan je nu in ieder geval door naar de volgende ronde.

3 jaar geleden
Ik ben laatste tijd niet zo te vrede over sensitesten. Zie mijn foto en ik ...

Dit had ik dus ook inderdaad.