8 Reacties
3 jaar geleden
oww en ben nog iets belangrijks vergeten ik heb sinds 4 dagen nu een serieuze reuk dat het echt stinkt bepaalde zaken maar anderen zeggen dat ze niets ruiken of dat het stinkt
3 jaar geleden
Ja ik heb dit ook gehad voordat ik zwanger raakte van mijn eerste kindje.
Je lichaam is echt aan het ontpillen waardoor je allemal symptonen kan krijgen en dat je menstruatie soms langer uitblijft.
Ik had soms wel cyclusen van 45 dagen, dan ineens 28. Het wisselde elke maand weer.
Ik zou als ik jou was volgende week ergens weer testen en er van uit gaan dat je nog niet zwanger bent..
Wat ik op een gegeven moment wel ven gaan doen is ovulatietesten, niet zo zeer voor de ovulatiedatum maar meer om te zien of ik uberhaupt wel een eisprong had met die wisselende cyclussen. Dit 2 rondes gedaan en had wel gewoon een eisprong. Ben hierna daar weer mee gestopt.
Na 10 maanden was ik zwanger, schijnbaar had ik toen een cyclus van 28 dagen en kwam er pas na 6.5 week achter omdat ik erg misselijk werd met autorijden en super moe was.
3 jaar geleden
ik gebruik geen ovulatietesten ik kijk gewoon op de app en gemiddelde cyclus van 28 dagen al weet ik dat ik wat later moet rekenen soms. Ik twijfel hard vooral omdat ik toch wel klachten heb en ik lees dat clear blue digital meer HCG nodig heeft dan de gewone testen en ik weet niet wanneer ik precies men eisprong had ook heb ik toch te vroeg getest of niet.
3 jaar geleden
Reactie op Ellen199
Ja ik heb dit ook gehad voordat ik zwanger raakte van mijn eerste kindje.
...
Nam jij lang de pil? Ik nam ze maar 2 maanden gek dat daardoor je lijf zolang moet herstellen
3 jaar geleden
Reactie op charlotte159
Nam jij lang de pil? Ik nam ze maar 2 maanden gek dat daardoor je lijf zola ...
Heb je daarvoor andere anticonceptie gebruikt?
Hormonen gooien nou eenmaal alles om in je lichaam, ik weet niet of 2 maanden een verschil maakt.
Ik heb sinds mijn 15e de pil geslikt, vanaf mijn 21e een hormoonspiraal gehad en was 26 dat ik zwanger raakte van mijn zoontje. Bij mij was het dus wel een aardige periode
3 jaar geleden
Reactie op Ellen199
Heb je daarvoor andere anticonceptie gebruikt?
Hormonen gooien nou eenmaal ...
Pff amai! neen heb vorige jaar ook eens even gestopt had gelijk normale cyclus heb al vaker is wat genomen en gestopt en steeds normale cyclussen gehad en nu niet na stoppen met de Deso 30
3 jaar geleden
gisteren nog een normale kruidvat test gedaan maar negatief ook ovulatietest gedaan lh aanwezig maar geen piek.














