18 Reacties

5 jaar geleden

Heb je al een zwangerschapstest gedaan? 😉

5 jaar geleden

Reactie op Ils_

Heb je al een zwangerschapstest gedaan? 😉
Net één gekocht, maar dat zou toch wel héél snel zijn 🙈

5 jaar geleden

Ik had ook wat buikpijn, hoofdpijn en vermoeidheid dus zou inderdaad eventueel ontpillen zijn. Als je menstruatie niet komt, kan dit komen omdat je lichaam nog aan het ontpillen is. Ook kan je na dat je "normaal gesproken" ongesteld zou moeten worden een test doen. Gewoon om het uit te sluiten, er zijn namelijk vrouwen waar het langer bij duurt voordat ze ongesteld worden.

5 jaar geleden

Reactie op Eldes

Net één gekocht, maar dat zou toch wel héél snel zijn 🙈
Snel, ja! Maar zeker niet onmogelijk. Ben benieuwd!

5 jaar geleden

Ik had ook wat buikpijn, hoofdpijn en vermoeidheid dus zou inderdaad eventu ...
Bedankt Felies, het zullen inderdaad de hormonen zijn.. ik ga je tip opvolgen, als ik geen bloeding heb binnen zo'n twee weken een test doen.

5 jaar geleden

Reactie op Eldes

Bedankt Felies, het zullen inderdaad de hormonen zijn.. ik ga je tip opvolg ...
Ik denk dat dit inderdaad symptomen zijn van het "ontpillen". Ik kan me nog herinneren dat ik ook heel moe was en buikkrampen had. Als ik jou was zou ik ook over twee weken een test doen voor de zekerheid dan kun je eventueel uitsluiten dat je zwanger bent. Ik zal je even kort mijn verhaal vertellen toen ik ben gestopt met de pil en hoe toen mijn cyclussen werden. Ik kon me het namelijk niet meer herinneren hoe dit voor de pil was. Ik ben 2,5 jaar geleden gestopt met de pil (niet omdat ik al gelijk een kinderwens had maar omdat ik gewoon wilde weten hoe mijn lichaam zou reageren en hoe mijn cyclussen zouden zijn). Ben in febr 2018 gestopt en kreeg toen maand later netjes menstruatie, cycluslengte van 30 dagen. Ik dacht noh dat ziet er goed uit. Dus het was maart 2018: 30 dagen, toen de volgende 60 dagen, 29 dagen, 35 dagen, 62 dagen, 37 dagen, 33 dagen voor zover 2018. Toen de volgende in 2019 pas na 56 dagen, 48 dagen, 32 dagen, 30 dagen, 31 dagen, 30 dagen, 31 dagen, 30 dagen, 36 dagen, 35 dagen, 39 dagen, 30 dagen. Toen de volgende in 2020 na 30 dagen, 33 dagen, 29 dagen, 36 dagen, 25 dagen en de laatste 3 juni was 39 dagen! Wat ik hiermee wil zeggen is bij mij in de omgeving zeiden ze allemaal, ja je moet een jaar wachten hoor het moet eerst op gang komen. Huisarts wilde ook na een jaar pas verwijzen. Dit is echt bullshit. En dit zeg ik uit betrouwbare bron: je cyclus zou na het stoppen van de pil binnen 3-6 maanden weer normaal moeten zijn. Mocht je dus niet elke maand ongesteld worden dan gewoon contact opnemen. Ik ben nu al 2,5 jaar van de hormonen af en heb mezelf voornomen dat ik het 4-5 keer ga proberen om zo (met behulp van ovulatietesten) zwanger te worden dus tot ongeveer einde van dit jaar (we zijn net begonnen). Mocht het niet lukken dan word ik doorverwezen naar gynaecoloog of fertiliteitskliniek. Heb er nml al over gesproken met mijn nieuwe huisarts (ben verhuisd) en bovenstaande verhaal met haar gedeeld. Hoop voor je dat het snel op gang komt! 💛

VRIEND

5 jaar geleden

Kan indd van het ‘ontpillen’ komen, ik heb zelf dik 8 maand moeten wachten op mijn eerste menstruatie. Dit is bij iedereen anders natuurlijk, hoop voor jou dat het snel wat op orde is😁

5 jaar geleden

Ik denk dat dit inderdaad symptomen zijn van het "ontpillen". Ik kan me nog ...
Bedankt voor je verhaal, wat straf zeg. Lijkt me een vervelende situatie waar je in zit, erg onduidelijk. Ik hoop dat je snel en op 'natuurlijke' wijze zwanger kan worden!

5 jaar geleden

Reactie op BUNN

Kan indd van het ‘ontpillen’ komen, ik heb zelf dik 8 maand moeten wachten ...
Thanks 😉

5 jaar geleden

Heb precies 1.5 jaar de pil geslikt. Eerste maanden netjes met stopweek. Toen weer paar maanden doorgeslikt en toen maar besloten helemaal te stoppen, ook omdat je natuurlijk niet weet hoelang je lichaam er over doet om te herstellen. Een maand na me stopweek-bloeding, ongesteld geworden. En toen ook gelijk zwanger geraakt.

5 jaar geleden

Toen ik was gestopt met de pil werd ik na 3 maanden ongeveer zwanger, en bij mij heb ik na 8 weken gewoon een normale menstruatie gehad 1x drna gelijk zwanger....

5 jaar geleden

Ik heb 10 april mijn laatste pil geslikt en ben vandaag 8+1 zwanger. Dus het kan best dat je al zwanger bent ook al zou de kans klein zijn. Ik had het ontpillen ook in mijn achterhoofd en zat echt te wachten op mijn eerste ongesteldheid. De symptomen die ik had van het ontpillen waren vooral buikkrampen. Beste is inderdaad om gewoon te gaan testen :).

5 jaar geleden

Reactie op Sansr1995

Ik heb 10 april mijn laatste pil geslikt en ben vandaag 8+1 zwanger. Dus he ...
Bedankt! En proficiat 😉

5 jaar geleden

Toen ik was gestopt met de pil werd ik na 3 maanden ongeveer zwanger, en bi ...
Het kan dus snel gaan!

5 jaar geleden

Reactie op aylome

Heb precies 1.5 jaar de pil geslikt. Eerste maanden netjes met stopweek. To ...
Wat snel!! 🥰

5 jaar geleden

Reactie op Eldes

Het kan dus snel gaan!
Zeker , alleen heb ik wel eerst een miskraam gehad 1x maar het kan zeker snel gaan