123 Reacties

4 jaar geleden
Reactie op rgerri
Wat heftig dat je er om die reden achterkomt! Is het daarna wel gelukt om w ...
Ja nog geen jaar later was ik weer zwanger gelukkig. Nee die zeiden dat ik de pil moest blijven slikken zodat het de endometriose vertraagt. Endometriose kunnen ze zonder kijkoperatie niet echt vaststellen en dat veroorzaakt ook weer littekenweefsel, dus dat wil je liever niet

4 jaar geleden
Reactie op Majrim66
Ja nog geen jaar later was ik weer zwanger gelukkig. Nee die zeiden dat ik ...
Fijn dat je daarna weer binnen het jaar zwanger bent geraakt 😊
Zo makkelijk om de pil voor te schrijven.. dat is juist wat je niet wilt met een kinderwens! Hebben ze wel de klachten kunnen verminderen tijdens de operatie of hebben ze daar toen niks mee gedaan op dat moment?

4 jaar geleden
Ik heb ook altijd normaal bloedverlies gehad. Wel langer dan de meeste vrouwen om mij heen en ook gewoon altijd door mij spiraal heen. Ik had menstruaties van 7 tot 10 dagen lang. Maar niet extreem veel. Ik lekte nooit door zeg maar.
Mijn klachten waren wel iets anders. Ik had namelijk ook pijn rond eisprong en menstruatie maar ik kreeg heel veel pijn in mijn bovenbenen, alsof ze in brand stonden. Gelukkig nam mijn huisarts (bijzonder genoeg een man) me super serieus en vermoedde direct endometriose. En ben daarna verwezen naar gynaecoloog.
Ik ben daarom ook eerder begonnen met mijn kinderwens te proberen te vervullen en bijzonder genoeg na 2 rondes was het al raak. ❤️ Nu 12 weken zwanger.

4 jaar geleden
Ik heb trouwens een tijdje gelijktijdig de pil gehad en de Mirena om mijn menstruatie te onderdrukken, wat dan weer de endometriose kan vertragen. Maar je kan je voorstellen dat je van zo veel hormonen echt geen normaal mens wordt. Dus ik ben daar mee gestopt en hebben besloten om te proberen om zwanger te raken.

4 jaar geleden
Ik heb ook altijd normaal bloedverlies gehad. Wel langer dan de meeste vrou ...
Dat zijn erg lange menstruaties! Snap heel goed dat je daarmee naar de huisarts bent gegaan.
De pijn rond de eisprong herken ik! Toevallig vandaag... enorme pijn, duizelig, misselijk.. helemaal uitgeput.
Hihi dat is gelukkig snel gegaan 😊 Gefeliciteerd!
Hier in ronde 9 alweer. Wil vooral van de pijn af.

4 jaar geleden
Reactie op rgerri
Fijn dat je daarna weer binnen het jaar zwanger bent geraakt 😊
Zo makkelij ...
Nee die klachten zijn helaas gewoon gebleven. Het is vreselijk, ik denk dat ik me de helft van de maand iets fit voel en de rest is gewoon niet fijn. Vooral met de eisprong is het vreselijk.

4 jaar geleden
Haii,
Ik heb precies dezelfde klachten! En ook helemaal niet heel heftig ongesteld. Ik heb vaak maar 1 dag redelijk bloedverlies ( ongeveer 3x een volle tampon😆) that's it! En ook meestal maar 4 dagen ongesteld. Maar hele hevige krampen, al een week van te voren beginnen mijn krampen al. En last van mijn onderrug en boven benen + bekken en liezen en mijn rechter schouder doet pijn + hele moeilijke stoelgang.
Nou, als ik het zo google, heb ik ongeveer 8 van de 10 symtomen ofzo. Wij zijn inmiddels al een dik jaar bezig voor een kindje, maar helaas nog geen resultaat.
Ik krijg binnenkort een echo en bloedonderzoeken.. 🤞

4 jaar geleden
Haii,
Ik heb precies dezelfde klachten! En ook helemaal niet heel heftig ...
Wat een nare klachten he! Behalve het bloedverlies, dat is dikke prima 😆
Kunnen jullie snel terecht bij de gyneacoloog? Goed dat jullie aan de bel hebben getrokken na een jaar. Altijd goed om alles te controleren 😊

4 jaar geleden
Ik was paar weken terug bij de huisarts geweest omdat mijn vriend vond dat ik wel erg veel last had rond de menstruatie en het leek de laatste maanden ook erger te worden. Geen heftig bloedverlies overigens. Menstruatie duurt vaak maar 2-3 dagen en is volgens mij qua bloedverlies "normaal".
Huisarts heeft me gelijk doorgestuurd voor een echo en kon daar een dag later al terecht. Ze kunnen niet alles zien met een echo maar op de "voorkeursplekjes" die wel te zien zijn was niets van endometriose te zien en verder zag het er ook allemaal goed uit. En met het oog op kinderwens (pas in ronde 3, dus nog niet lang bezig) is het advies pijnstillers slikken rond menstruatie voorlopig.
Hopelijk heb je ook snel onderzoek en misschien antwoorden of oplossingen om het wat dragelijker te maken.

4 jaar geleden
Reactie op rgerri
Wat een nare klachten he! Behalve het bloedverlies, dat is dikke prima 😆
K ...
Ja echt wel, niks aan. Ik heb eigenlijk maar 2 weken van de maand dat ik me goed voel. Ja volgende week kan ik terecht. Wel spannend. Zijn jullie op dit moment ook bezig met zwanger raken?

4 jaar geleden
Ja echt wel, niks aan. Ik heb eigenlijk maar 2 weken van de maand dat ik me ...
Dat is erg weinig inderdaad.... Spannend dat je volgende week de afspraak hebt! Ben je zenuwachtig?
Ik voel me nu al 7 weken zooo slecht.. pijn word met de week heftiger. Wij zijn driekwart jaar bezig met proberen zwanger te raken. Wilde eerst afwachten tot het jaar om zo'n afspraak te combineren met event onze kinderwens, maar daar is de pijn veelste heftig voor. Moet me regelmatig ziekmelden (vaak wel 1 dag per week)

4 jaar geleden
Reactie op rgerri
Dat is erg weinig inderdaad.... Spannend dat je volgende week de afspraak h ...
Jeetje, dat lijkt me niet normaal die pijn. Ja ben best wel zenuwachtig 🙊 Wat stom dat de wachttijd bij jou 5 maanden is!

4 jaar geleden
Reactie op rgerri
Wat fijn dat je zo snel terecht kon! Hier is de wachttijd 5 maanden, hopeli ...
Wow dat is wel heel lang!! Ik zou inderdaad kijken of je nog naar een amder ziekenhuis verwezen kan worden, als er tenminste nog een ook beetje in de buurt is.
Ik heb er gelukkig buiten menstruatie om (nog) geen last van, tenminste niet dat ik het echt merk. Dat maakt het wel makkelijker om voorlopig geen extra onderzoek te laten doen. Het is bij mij dus ook niet vastgesteld als endometriose. Het kan ook nog hormonaal zijn, waardoor ik zwaardere krampen krijg dan normaal zou zijn.

4 jaar geleden
Jeetje, dat lijkt me niet normaal die pijn. Ja ben best wel zenuwachtig 🙊 ...
Spannend, hopelijk helpen de onderzoeken om een manier te vinden dat je je meer dagen van de maand goed voelt! 🤞