30 Reacties
5 jaar geleden
Hoe lang zat er tussen de test en de tijd dat je voor de tweede keer gekeken hebt? Hij ziet er heeeeel erg positief uit
5 jaar geleden
Indroogstreep van de Action test wordt meer grijs/paarsig. Deze is echt positief! Ik zou morgenochtend met ochtend urine nog eens testen, maar denk dat we je wel mogen feliciteren 😉
5 jaar geleden
Hallo allemaal,
Ik heb vanmorgen een zwangerschapstest gedaan en ben ik erna naar mijn werk gegaan (test vergeten weg te gooien) na 8 uur kwam ik thuis en zag ik dit. Beeld ik mij dit in? Zien jullie ook wat? Ben 4 dagen voor NOD en 10 dagen dpo. Ik heb wel wat klachten zoals een koortslip, pijn in de onderbuik en steekjes (lijkt op lichte menstruatie klachten)

5 jaar geleden
Reactie op Anoniemxxxx
Hallo allemaal,
Ik heb vanmorgen een zwangerschapstest gedaan en ben ik er ...

Omo wit... niets op te zien helaas
5 jaar geleden
Reactie op Anoniemxxxx
Hallo allemaal,
Ik heb vanmorgen een zwangerschapstest gedaan en ben ik er ...

Ik zie amper wat denk indroogstreeoje over paar dagen opnieuw proberen x
5 jaar geleden
Indrooglijntje is meestal heel licht en beetje blauw grijs deze is echt paars. Ik zou neigen naar zwanger.
Probeer het anders over 2dagen nog een x
5 jaar geleden
Reactie op _Mikado
Jeetje, zou het dan echt zo zijn.. Had mij er al op ingesteld dat ik niet z ...
Gezien je streepje denk ik dat je morgenochtend prima kan testen hoor! Laat je t ons weten? :)
5 jaar geleden
Ik had ook met die van action getest. Idd eerst geen streepje maar een uur later wel! Ik was toen nog wel heel vroeg met testen en heb het een paar dagen later in de ochtend gedaan en toen gelijk duidelijk een streepje. Dus van harte gefeliciteerd 😊
5 jaar geleden
Nee, helaas weer negatief na 5 minuten. Het is een early test dus die zou het toch wel moeten oppikken als ik zwanger zou zijn. Maar ja, misschien is het echt nog heel pril. Ik zal voor de zekerheid nieuwe testen kopen en overmorgen opnieuw testen (als ik dan nog niet ongesteld ben).
















