23 Reacties
4 jaar geleden
Volgens mij zijn de meningen/ bewijzen daarover verdeeld.
Ik zelf heb wel de indruk dat ik de innesteling heb gevoeld. Ik had twee keer, dus bij beide bevallingen, rond die tijd een menstruatieachtige zeurende pijn, ook in mijn onderrug.
Of dat toeval is weet ik niet, ik heb het zelf aan de innesteling geweten.
4 jaar geleden
Wij hadden 1 keer onveilig seks. Meteen daarna voelde ik dat ik hier zwanger van zou / was geworden. 1 dag later voelde ik een soort speldenprikjes in mijn baarmoeder, nooit eerder gevoeld. Wist zeker dat het een innesteling was. En achteraf was dit ook zo.
Bij de eerste zwangerschap overigens niks van gevoeld.
4 jaar geleden
Ik heb het gehad. Ongeveer een week voor mijn NOD had ik heftige menstruatiepijn gedurende 1 dag . Meer dan ik normaal heb met mijn menstruatie. Het was op een raar moment in mijn cyclus, maar ik was net gestopt met de pil. Het was nog veel te vroeg om te testen en ik werd ook niet ongesteld dat weekend.
Een week later dacht ik er niet meer aan, maar testte 2 dagen voor NOD (toch onverwacht) positief. Ik had geen andere verschijnselen tot week 6. Pas na de positieve test drong het door dat in waarschijnlijk de innesteling heb gevoeld.
4 jaar geleden
Nee, dit is echt te vroeg. Dan zit je nu pas op 3dpo. De innestelling vindt plaats op dag 5 - 12. Ik heb wel 3 keer een innestelling gevoeld, 2 keer voelde het als hele heftige krampen, deed echt best wel pijn voor 10 minuten. En 1 keer had ik op 8 dpo de hele dag last van menstruatiekrampen. Alle 3 de keren testte ik toen 2 dagen later positief.
4 jaar geleden
Jazeker! Ik geloofde het totaal niet. Toch kreeg ik op een avond zo'n 6 dagen na mijn eisprong een paar seconde enorme messteken, zo voelde het. S avonds ben ik nog gaan hardlopen en heb gestopt van de pijn, eenmaal op de wc vind ik knalroze bloed. Echt een paar druppels. En ja hoor weekje later een positieve test🤗
4 jaar geleden
Ik heb bij de eerste de innesteling gevoelt.
Ik was erg onregelmatig en dacht dat ik ongesteld ging worden.
Ik heb een paar uur flinke menstruatie krampen gevoelt en daarna was het over.
Toen ik na een paar dagen niet ongesteld geworden was een test gedaan, en die was positief!
Bij de 2e geen last gehad van innesteling.
4 jaar geleden
Ik heb de innesteling gevoeld! Een week voordat ik ongesteld moest worden voelde ik 3 dagen lang spelden prikjes en menstruatie kramp. 🥰
4 jaar geleden
Ja ik heb het waarschijnlijk ook gevoeld.
Ik was op het werk en had die ochtend af en toe enorme steken. Toen dacht ik, hey zal dat de innesteling zijn? Over een aantal dagen maar gauw testen dan!☺️
En ja hoor, aantal dagen later positieve test.😁
Eerdere 2 (foute) zwangerschappen, niks gevoeld.🤷🏼♀️
4 jaar geleden
Ja zeker. Ik was niet bezig met zwanger worden. Naar de huisarts gegaan vanwege intense liespijn. Ze dachten een niersteen die eruit kwam. Aantal dagen later testen ik positief.














