12 Reacties
3 jaar geleden
Een echo laten maken. En een beetje urine verdunnen met water en dan een zwangerschapstest doen. Ik ben zelf 6 maanden geleden bevallen en voel ook af en toe schopjes in mijn buik. Ik weet zeker dat ik niet zwanger kan zijn want daar moet je seks voor hebben 😂. Persoonlijk had ik een test gedaan in februari ongeacht het advies van de huisarts. Ontzwangeren is zeker een ding maar ook tijdens het ontzwangeren kan je zwanger raken 😂
3 jaar geleden
Dat je later negatief test is een fabeltje, je test misschien minder hard positief maar zeker niet negatief. Al een aantal keer geprobeerd door vrouwen hier op het forum. Ik ben zelf vier keer zwanger geweest dus ik snap wel wat je bedoelt met die bewegingen maar dat zijn echt je darmen. Ik zou echt uitgaan van de negatieve test 😘
3 jaar geleden
Hoe lang geleden ben je bevallen?
Is het een idee om je verloskundige bellen met dit verhaal? Zij kunnen een echo maken.
3 jaar geleden
Ik had nog maanden na mijn bevalling een gevoel van beweging in mijn buik, kunnen je darmen zijn die hun plaats weer innemen of gewoon luchtbellen.
Ik denk dat een zwangerschapstest de hele zwangerschap positief blijft toch? Het hcg verdwijnt niet helemaal dacht ik...
Heb helaas geen idee hoe je zonder echo er anders achter zou kunnen komen.
3 jaar geleden
Ik heb ooit eens gelezen over fantoom schopjes. Zou dit het kunnen zijn?
Vanaf ongeveer 14-16 weken is je hcg weer gelijk aan 7-8 weken zwangerschap. Vanaf 17 weken gelijk aan 6-7 weken. Het is maar rond de 10 weken dat je hcg het hoogst is. Als je hier voorbij bent zou een zwangerschapstest weer gewoon positief kunnen uitslaan. Je zou inderdaad even kunnen verdunnen met water om de concentratie te verminderen. Dit helpt vaak las ik.
Hoevaak werd je ongestesteld na je zwangerschap voor die nu wegging? Wanneer kreeg je die kleine bloeding? Op moment dat je normaal ongesteld zou moeten worden of op een random moment?
Als je het niet vertrouwd een echo of bloedafname vragen. Dan weet je het zeker.
Hier las ik een artikel van iemand die test in het 2e trimester en ze heeft allemaal knallers: https://jongemamasblog.wordpress.com/2017/04/22/zwangerschapstest-tweede-trimester/
3 jaar geleden
Is het misschien iets wat je heel graag wil en daardoor bepaalde dingen voelt?
3 jaar geleden
Waarschijnlijk ben je niet zwanger. Dat je later in de zwangerschap niet meer positief kan testen is een fabel.
Waarom ging de huisarts er gelijk vanuit dat je niet zwanger was zonder een test? Heel vreemd. Of heb je geen onbeschermde sex gehad in die tijd?














