22 Reacties

5 jaar geleden
Reactie op RB87
Ja ik!
In 1 keer zwanger, nu 5 weken:) totaal onverwacht (wel gepland), wa ...
Oh wat fijn zeg! Nadat je gestopt was met de pil? Na hoelang had jij je menstruatie als ik vragen mag?

5 jaar geleden
Ik heb endometriose en ben nu zwanger! 11 jaar de pil geslikt en daarna nog een mirena en implanon gehad (en ook nog een poosje de koperspiraal) toen besloten te stoppen met hormonale anticonceptie. Vanaf maart condooms gebruikt en mijn cyclus 'gewoon' op gang laten komen, lichaam laten wennen etc.
Ik was meteen weer ongesteld en vrij regelmatig (cyclus van 30 of 31 dagen), na 3 maanden iedere maand ongesteld met een gemiddelde cyclus van 28 dagen. Mooi volgens het boekje dus!
Met kerst besloten dat we zouden gaan proberen om zwanger te raken. Compleet tegen onze verwachtingen in meteen de 1e keer zwanger geraakt! Ik ben nu 13+3 weken zwanger en ik geloof het soms nog steeds niet..
Als je vragen hebt, mag je ze gerust stellen!

5 jaar geleden
Reactie op Julia-JCC
Ik heb endometriose en ben nu zwanger! 11 jaar de pil geslikt en daarna nog ...
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Super fijn. Ik heb altijd 'weeen' gehad tijdens mijn menstruatie. Waarop de laatste keren van mijn menstruatie vroeger alleen via het infuus de pijn weg ging. 17 januari kreeg ik aantal dagen licht bloedverlies, en 24 feb mijn echte menstruatie. Nergens last van gehad! Bij een cyclus van 28 dagen zou ik vandaag mijn menstruatie kunnen verwachten. Mijn gynaecoloog heeft gezegd dat de pijnen weer terug gaan komen alleen zal ik daar de eerste maanden weinig van merken. Heb jij ook zo last gehad tijdens je menstruatie? Ik dacht dat als je lang aan de pil had gezeten je menstruatie lang kan uitblijven. Fijn om te lezen dat dat in ieder geval niet zo hoeft te zijn.

5 jaar geleden
Gefeliciteerd met je zwangerschap! Super fijn. Ik heb altijd 'weeen' gehad ...
Bedankt!
Ik had helaas ook tijdens mijn spiraal (die had ik als laatste) nog flinke buikpijn en gebruikte standaard pijnstillers tijdens mijn menstruatie. Op voorschrift van de gynaecoloog. Toen ik mijn spiraal liet verwijderen voelde dat letterlijk als een opluchting. De eerste paar menstruaties vond ik ook echt een makkie! De laatste maanden begon ik wel te merken dat de pijn weer toenam, maar het was zeker nog niet de 'foetus houding pijn' zoals ik hem noem (Ik lag dan echt met opgetrokken benen in bed, beroerd te zijn van de pijn). 2e kerstdag werd ik een dag te vroeg ongesteld en ging ik met pijnstillers op naar bed, toen dacht ik nog.. wat zal dat brengen de komende maanden. Toen was ik echter al wel weer 10 maanden in natuurlijke cyclus ongesteld! De maand er na bleek ik zwanger. Ik heb in de eerste weken van mijn zwangerschap ook een paar keer wee achtige buikpijn gehad, nu heb ik 'normale' banden/groeipijn. Ik ben wel heel benieuwd ook naar wat mijn pijnklachten doen na de bevalling 😅
Ik begrijp uit je post dat je al gestopt bent met de pil omdat je wilt gaan proberen zwanger te raken? Succes! Ik hoop dat je een regelmatige en dragelijke cyclus mag hebben en het jullie snel mag lukken om zwanger te raken!
(Een tip die ik kreeg was om ervoor te zorgen dat je warme voeten hebt, dit zorgt ervoor dat je baarmoeder warm blijft en goed doorbloed en dat bevordert een eventuele innesteling)

5 jaar geleden
Oh wat fijn zeg! Nadat je gestopt was met de pil? Na hoelang had jij je men ...
Nee ik had een spiraal.. die is in september eruit gehaald. Had altijd al een menstruatie met spiraal en daarna werd ie meteen weer zwaarder en fors pijnlijker.Tijdje condooms gebruikt en in februari besloten ervoor te gaan. En meteen raak dus, nog steeds onwerkelijk voor mij.

5 jaar geleden
Reactie op Julia-JCC
Bedankt!
Ik had helaas ook tijdens mijn spiraal (die had ik als laatste) n ...
Toevallig zie ik net dat mijn menstruatie is begonnen. Netjes een 28 dagen. Helaas hebben we eerst glijmiddel gebruikt, omdat ik toen nog niet wist dat het zaaddodend is. Hopelijk meer geluk mijn volgende ovulatie! Ik heb toen begrepen dat na een bevalling de pijnen moet af nemen. Of dit waar is? Geen idee. Ik Hoop het! Ik was een beetje angstig, maar heb goede hoop nu. Bedankt voor je reactie! Ik wens je een hele fijne zwangerschap toe, en een goede bevalling!

5 jaar geleden
Reactie op RB87
Nee ik had een spiraal.. die is in september eruit gehaald. Had altijd al e ...
Super fijn hoor! Een hele fijne zwangerschap toegewenst!

5 jaar geleden
Reactie op BAJ
Hier in 2011 de diagnose endometriose gekregen met de nodige operaties en h ...
Wauw! Bizar! Is de pijn tijdens menstrueren minder geworden na je eerste kindje?

5 jaar geleden
Hi! Ja ik heb Endo en adeno en ik was binnen 2 rondes zwanger 🥳 was er zelf ook helemaal verbaasd over. Mijn Endo zit op m’n endeldarm (graad 4), ophang band in m’n rug en op m’n blaasdak. Mijn eierstokken zijn ‘schoon’ en cyste vrij.
Wij mochten het een jaartje zelf proberen en daarna zou er verder gesproken worden over een operatie en/of ivf. Ik ben nog maar heel pril zwanger dus hoop echt heel erg dat het blijft doorgroeien. Maar dat het zo snel gelukt is gaf me goede hoop.
Ik ben in dec gestopt met de pil maar had vervolgens een bloeding van 3 wkn, vanaf januari serieus gaan proberen en begin maart had ik een positieve test!
Ik heb wel gebruik gemaakt van ovulatietesten.

5 jaar geleden
Een van mijn besye vriendinnen had ernstige endometriose. Het zat op de blaas, baarmoeder, eierstokken en darmen. Het is eerst operatief verwijderd. Daarna door middel van hormonen en ivf zwanger geraakt omdat de artsen dachten dat haar lichaam het anders sowieso zou afbreken voor het de juiste plek bereikte

5 jaar geleden
Reactie op november11
Hi! Ja ik heb Endo en adeno en ik was binnen 2 rondes zwanger 🥳 was er zel ...
Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! En dat alles goed mag gaan 🙏 wanneer krijg je een echo?

5 jaar geleden
Reactie op Ingeltje1985
Een van mijn besye vriendinnen had ernstige endometriose. Het zat op de bla ...
Dat is wel best wel heftig zeg! Ik Hoop dat mij dat bespaard blijft!

5 jaar geleden
Hier 4.5 jaar bezig geweest.. 2 operaties.. 3.5jaar ivf, 4 puncties en het 18e embryo is nu blijven zitten😊

5 jaar geleden
Wauw! Bizar! Is de pijn tijdens menstrueren minder geworden na je eerste ki ...
De pijn is zeker minder geworden. Maar dat was ook al minder toen ze de twee operaties hadden gedaan. Toen ik na de operaties voor het eerst ongesteld werd en weer sex had, dacht ik echt: huh? Kan het ook zo? Wat heerlijk! Zoveel minder pijn! Ik was voor een deel ook gaan wennen aan de pijn...

5 jaar geleden
Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! En dat alles goed mag gaan 🙏 ...
Dank je! Uuh ja had hem 16 april maar als het goed is wordt deze naar voren gehaald maar moet daar nog over teruggebeld worden. Maar ik hoop begin april ergens 🤞🏻

5 jaar geleden
Reactie op BAJ
De pijn is zeker minder geworden. Maar dat was ook al minder toen ze de twe ...
Daar herken ik mezelf nu ook in helaas!

5 jaar geleden
Reactie op Miracle123
Hier 4.5 jaar bezig geweest.. 2 operaties.. 3.5jaar ivf, 4 puncties en het ...
Wat goed om te horen dat het toch geluktis na zoveel ellende wat jullie hebben moeten doorstaan!

5 jaar geleden
Van harte gefeliciteerd met je zwangerschap! En dat alles goed mag gaan 🙏 ...
Echo gehad! Klein mini mensje met een kloppend hartje! 💝 over 3 weken weer een echo, spannend 🤞🏻
Hoop dat jullie ook snel in verwachting mogen raken!
