16 Reacties
4 jaar geleden
Reactie op Inesk
Een kruikje kopen? Savonds lekker tegen je buik aanleggen.
Af te raden rechtstreeks op de buik. Best op extremiteiten zoals voeten leggen. Werd me door de acupuncturist en de osteopate gezegd…
4 jaar geleden
Je kan eens opzoeken welke voeding kan helpen, staat normaal op internet beschreven. Accupuntuur kan helpen.
Hier naar een osteopate gegaan om die reden. Deze heeft intern gemanipuleerd voor een betere doorbloeding. En jaja, die poging eropvolgende gelukt ;)
4 jaar geleden
Je voeten warm houden, niet te koud eten en drinken tot je nemen. En ik kan mij voorstellen dat een massage ook kan helpen (om de doorbloeding van je hele lichaam te verbeteren)
4 jaar geleden
Reactie op Moana3✨
Volgens mij als je altijd last hebt van koude handen, voeten, buik en bille ...
Hmm dat heb ik inderdaad wel.. Kan het daardoor zijn dat mijn vorige en eerste zwangerschap een miskraam is geworden?
4 jaar geleden
Bij mij zei de acupuncturist ook koude baarmoeder. Idd voeten en nierstreek goed warm houden en warm eten en drinken (bijv geen koud water of yoghurt bij ontbijt. Ze heeft er op geprikt en Chinese kruiden voorgeschreven. Ook deed ik zelf m'n buik regelmatig masseren (YouTube Bettina Rae fertility massage). Of het persé helpt weet ik natuurlijk niet, maar je bent wel op een liefdevolle manier bezig met voor je lijf te zorgen wat denk ik sowieso goed is voor je mindset. 2 miskramen gehad, nu 35 weken zwanger 🥰
4 jaar geleden
Zorg dat je warme voeten hebt, ook als je gaat slapen. Drink liever geen koude dranken uit de koelkast. Granaatappel(sap) is goed voor de doorbloeding van de baarmoeder.
4 jaar geleden
Ik moet zeggen dat ik dit ook eens gelezen/opgezocht heb voordat ik zwanger werd kortgeleden van mijn 2e kindje. Ik werd er super onzeker van want ik had ook alles... Koude voeten, heftige menstruatie enz. En ik ben gewoon zwanger geworden ☺️ tuurlijk is het goed bewust te zijn van je leefstijl maar mijn tip is wel heb vertouwen in je lichaam en de natuur. 🍀
4 jaar geleden
Niet op blote voeten lopen, even minderen met koude zuivel en liever geen (te koud) water drinken. Ik had zelf het idee dat mijn baarmoeder koud was. Na ivf plaatsing dus extreem gelet op dat ik warm genoeg gekleed was (dikke sokken en warme vesten). In de nacht had ik mijn handen op mijn baarmoeder. Weet natuurlijk niet of het er iets mee te maken heeft, maar ben wel zwanger geraakt.














