13 Reacties

4 jaar geleden

Geen ervaring mee. Heel veel sterkte! Hopen op een goed resultaat 馃崁馃槝

4 jaar geleden

Bij mijn vriend dezelfde uitkomst, geen zaadcellen gevonden. We hebben heel veel moeite met de onzekerheid van de situatie. Hoe gaan jullie hiermee om?

4 jaar geleden

Hier hetzelfde verhaal. Tese gedaan in Nijmegen, 4 rietjes in de vriezer en het resultaat van ICSI poging 1 ligt nu in m鈥檔 armen :)

4 jaar geleden

Mn man moest ook een tese ondergaan, daarbij 8 rietjes met zaad kunnen verkrijgen en nu 39 weken zwanger. De ingreep zelf vond mn man wel pittig, maar minder zwaar dan hij had verwacht. Heeft ongeveer een week behoorlijk wat pijn gehad maar met paracetamol en naproxen onder controle. Ingreep plaats bleef wel tijdje langer erg gevoelig maar das normaal

4 jaar geleden

Jeetje, wat een rot uitslag! Mijn man bleek het syndroom van Klinefelter te hebben en had ook geen zaadcellen in het zaadonderzoek. Uiteindelijk TESE gedaan waaruit we toch nog 1 rietje hebben gekregen en ik nu 14 weken zwanger ben! Wij liepen ook in het Radboud Nijmegen, heel tevreden over!

4 jaar geleden

Wat fijn om te lezen dat jullie toch nog zwanger zijn geraakt via TESE-ICSI! Hebben jullie ook een PESA ondergaan voorafgaand aan de TESE of direct voor TESE gegaan?

4 jaar geleden

Reactie op Ella_da_90

Wat fijn om te lezen dat jullie toch nog zwanger zijn geraakt via TESE-ICSI ...
Bij ons was PESA geen optie. We hadden zelfs een hele kleine kans op succes met een TESE.

4 jaar geleden

Reactie op Ella_da_90

Wat fijn om te lezen dat jullie toch nog zwanger zijn geraakt via TESE-ICSI ...
Gelijk tese hier, gezien bloeduitslagen is over de rest eigenlijk nooit (serieus) gesproken. Wel benoemd maar gelijk erbij dat dat in ons geval geen opties waren

4 jaar geleden

Helaas hebben ze bij mijn man geen kunnen zaad vinden via TESE. Er komt bij ons veel verdriet bij kijken en machteloosheid. We voelen ons gebroken en bidden tot god dat er ergens in de toekomst toch een wonder gebeurd.

4 jaar geleden

Reactie op Salima26

Helaas hebben ze bij mijn man geen kunnen zaad vinden via TESE. Er komt bij ...
Ik wil even laten weten dat ik het heel erg voor jullie vind. Heel veel sterkte en hoe de toekomst er ook uit gaat zien ik hoop dat jullie veel geluk mogen vinden!

4 jaar geleden

Hier ook dezelfde uitslagen na uitgebreide onderzoeken. Geen aanwijsbare reden, gewoonweg pech. Zo verdrietig toen in die tijd (bijna 4 jr geleden). TESE gedaan in het Radboud Nijmegen. Was goed te doen, niet prettig natuurlijk maar goed en zonder kleerscheuren hersteld. Het verloop van testosteronwaarden goed in de gaten houden. Een TESE neemt een stukje weefsel weg, het lichaam maakt de testosteron die daarmee ook weggenomen wordt niet vanzelf opnieuw aan. Bij ons helaas geen zaadjes gevonden. Heel verdrietige periode geweest, pure rouwverwerking. Inmiddels ben ik zwanger van onze tweede dochter via KID (donor inseminatie) en voelt manlief zich op en top vader! Het verdriet is omgezet in een plekje binnenin ons wat er altijd zal (mogen) zijn, maar wat echt naar de zijlijn vervaagt. Wij zijn gewoon papa en mama! 馃グ En dolgelukkig en trots met onze dochter en hummeltje in mijn buik! Ps. misschien een tip: op Freya.nl is heel veel info te vinden, ook een besloten forum, veel steun aan gehad.

4 jaar geleden

Reactie op Salima26

Helaas hebben ze bij mijn man geen kunnen zaad vinden via TESE. Er komt bij ...
Wat een verdrietig nieuws, dit kan niet anders dan heel moeilijk voor jullie zijn.. 馃様 heel veel sterkte en ik hoop dat er een manier komt waarop jullie het een plek kunnen geven 馃槩