5 Reacties
6 jaar geleden
Ik heb ook PCOS. Ik had ook meerdere malen een negatieve samenlevingstest. Ik slik clomid voor het rijpen van mijn eitjes. En daarnaast IUI. Dus ze helpen met het inspuiten van het sperma. Mij is verteld als je test negatief is kan je zelf niks beginnen. Daarom hebben ze me geholpen. En ben ik bij IUI 4 zwanger geworden. Ben nu 12 weken zwanger. Hopelijk heb je hier wat aan.
6 jaar geleden
Reactie op Elisaold
Ik heb ook PCOS. Ik had ook meerdere malen een negatieve samenlevingstest. ...
Bedankt voor je reactie! Toch gek dat verschillende ziekenhuizen zo’n ander beleid hebben. Bij mij wilden ze de test dus eigenlijk niet doen omdat ze zeggen dat het vaak niet klopt en ze hun behandelplan er toch niet op aan gaan passen. Ik had eigenlijk ook gehoopt dat ze over zouden gaan op IUI, maar helaas nog niet.
Wat fijn dat je nu zwanger bent! Gaat alles goed?
6 jaar geleden
Reactie op RdBV
Bedankt voor je reactie! Toch gek dat verschillende ziekenhuizen zo’n ander ...
Ik zou dan is overwegen om verder te kijken. Dat heb ik ook gedaan. Als een test negatief is kan je blijven proberen maar gaat dat meestal niet werken. Ze hebben bij mij gezegd dat het meestal altijd klopt. Met mij nu alles goed hoor.














