706 Reacties
één jaar geleden
Reactie op Merel2
Hier ook NOD 3 februari Hahah. En 3e ronde voor ook het 2e kindje 😇 hoe ou ...
Van 7/3/22💙💙
één jaar geleden
Reactie op Merel2
Aaaah mijn zoontje is van 21-3-22 🥰🥰 2 weekjes jonger dus! Wat leuk zeg � ...
Leuk toch he, hoop dat het snel raak mag zijn
één jaar geleden
Vandaag ongesteld geworden, dus nieuwe NOD is begin februari.
Ronde 3 voor ons. Elke ronde begin ik met de gedachte, "nou dan moet dit het zijn! Over een maand een positieve test in m'n handen!"
En vanaf m'n ovulatie ontwaakt het onrustige monster in me dat niet kan wachten.
één jaar geleden
Reactie op Lvn176
Vandaag ongesteld geworden, dus nieuwe NOD is begin februari.
Ronde 3 voo ...
Ach, vervelend he. Ik vrees dat het hier niet beter gaat zijn. Bij onze zoon was het 1x raak dus nu ook weer heel ongeduldig ookal besef ik dat het makkelijk maanden kan duren.

één jaar geleden
Succes! Ik hoop mee voor jou 😊
Bij mij ergens rond 26 januari. 2de ronde 1ste kindje 😍
één jaar geleden
Hii ik doe mee 🙆🏻♀️ NOD 1 feb snap even niks van mijn cyclus dus deze maand met ovutests 🤞🏻
één jaar geleden
Reactie op Lvn176
Vandaag ongesteld geworden, dus nieuwe NOD is begin februari.
Ronde 3 voo ...
Dit! Hier precies zo... Ook ronde 3, maar bij m'n zoon had ik er maar 3 nodig....🤞🏻
één jaar geleden
Reactie op MamavanD20
Dit! Hier precies zo... Ook ronde 3, maar bij m'n zoon had ik er maar 3 nod ...
Irritant hè, ik was vorige rond ook echt overtuigd dat ik t voelde dat t goed ging, werd ik ineens mega vroeg ongesteld 🤷🏻♀️
één jaar geleden
Irritant hè, ik was vorige rond ook echt overtuigd dat ik t voelde dat t go ...
Ja dat heb ik dus ook gehad... Maar ik merk ook dat hoe meer ik mij er mee bezig hou, hoe meer ik onzeker word van vanalles. Ik geef het een jaar, de kans is groot dat het dan gelukt is. 😊
één jaar geleden
Ronde 6 voor tweede kindje. Onregelmatige cyclus maar verwacht ergens in februari NOD. Rondes hiervoor ovulatietesten gebruikt, afgelopen twee rondes tarwekiem olie en teunisbloem olie gebruikt. Helaas heeft het nog niet mogen baten.
Deze ronde gaan we stoppen met de ovulatietesten en even de boel de boel laten. Gewoon regelmatig seks hebben (als we zin hebben) en verder proberen het een beetje los te laten. Ga proberen focus te verleggen naar gezonde leefstijl en dan maar proberen nog zo veel mogelijk af te vallen voordat het hopelijk raak mag zijn.

één jaar geleden
Nod zal rond begin februari liggen. De maanden okt, nov en dec cyclus van 29 dagen gehad, januari was 31 dagen. Piek dagen gevonden, en veel gemeenschap gehad, helaas op 3 januari toch menstruatie gehad🤷🏻♀️
Deze maand kijk ik wel hoe en wat, geen ovulatie testen, geen vroege zwangerschap testen, niks. Gewoon alles op zn beloop lopen. We gaan t zien🍀 Ronde 6, 2e kindje🍀😊