37 Reacties

4 jaar geleden
Reactie op BBlientje
Haha zeker :), leuk ook voor de eerste?
Ja zijn sinds mei bezig voor ons eerste kindje. Was de tweede ronde al zwanger maar helaas een miskraam met 7 weken gehad. Nu weer op zoek naar m'n ei ☺️

4 jaar geleden
Ja ik! Net een maand 35.
Ronde 6 en 1e kindje.
Ergens heb ik altijd gedacht dat het snel zou gaan. Ben al 4 jaar anticonceptie vrij. Regelmatige cyclus. Voelde ook altijd mijn ovulatie.
Heb het sperma van mijn man onder de microscoop bekeken 🙈
En dan gaan we alweer ronde 6 in. Echt enorm teleurgesteld. Mijn man was altijd heel optimistisch. Maar met mijn laatste menstruatie merkte ik zijn teleurstelling echt enorm.
Inmiddels ben ik dus 35. En ik had verwacht zwanger te zijn met 34. Op 1 of andere manier voelt het nu enorm alsof de tijd heel hard begint te tikken.
Nu hebben we lekker vakantie. Vandaag mijn LH piek gevonden.

4 jaar geleden
Reactie op LindaK86
Ja ik! Net een maand 35.
Ronde 6 en 1e kindje.
Ergens heb ik altijd gedach ...
Haha en wat zag je onder de microscoop? Ik had juist rekening gehouden met dat het lang zou duren, toen was ik ineens de tweede ronde al zwanger. Dus heb nu wel goede hoop na m'n miskraam dat het niet te lang zal duren. Maarja alles kan natuurlijk!

4 jaar geleden
Haha en wat zag je onder de microscoop? Ik had juist rekening gehouden met ...
Haha zaadcellen natuurlijk! Heb er geen ervaring mee. Maar het leek veel en veel beweging.
Al die mensen die ronde 1 of 2 zwanger worden. Het werkt zo demotiverend. Vrijwel iedereen ook in mijn omgeving snel zwanger.
Als het in januari nog niet gelukt is, willen we wel langs de huisarts. Even kijken of er wat mis is. En wie weet is het simpel opgelost.

4 jaar geleden
Reactie op LindaK86
Haha zaadcellen natuurlijk! Heb er geen ervaring mee. Maar het leek veel en ...
Ah haha ja was benieuwd of je de kwaliteit van het sperma zelf kon beoordelen ofzo. Denk misschien ben je laborant ofzo 🤭
Snap wel dat dat demotiverend werkt. Een maand duurt ook zo lang als ze aan het wachten bent, laat staan veel maanden achter elkaar! Maar vandaag je piek gevonden lees ik 🍀 ga voor jullie duimen!
En wat de leeftijd 35 betreft, ik denk altijd maar aan vrouwen die op hun 41e nog een kind krijgen, dan voel ik minder druk ☺️

4 jaar geleden
Reactie op LindaK86
Ja ik! Net een maand 35.
Ronde 6 en 1e kindje.
Ergens heb ik altijd gedach ...
Ben je sinds deze maand begonnen met je LH piek zoeken? Ik gebruik die testen van CB goede ervaringen mee. Zelf werd ik in het begin niet ongesteld toch maar direct naar de huisarts gegaan. Wegens onze leeftijd wijzen ze je wel direct door. De gynaecoloog heeft toen gekeken. Dat stelde mij wel gerust, dat alles oké is. Hierna kwam het wel weer op gang. Voor mij scheelt het altíjd liever meteen gaan dan stress van is er misschien iets? Ik had mijn vriend ook getest. Zo een test van de Etos, maar dit zegt niks over het kwaliteit van het zaad, alleen de hoeveelheid. Ik ben miss beetje obsessief maar weet het liever van te voren dan na een tijdje want dan kan je direct er wat mee.

4 jaar geleden
Reactie op LindaK86
Hoe gaat het hier dames?
Ik zag dat ik mij in ronde 6 heb voorgesteld.
Dez ...
Gefeliciteerd! Hier gaat het goed, nu 28 weken zwanger en druk bezig met de voorbereidingen