8 Reacties

4 jaar geleden

Ik heb dat altijd gehad en een zeurderig gevoel is bij mij altijd eisprong! Dus als je zwanger wilt worden zou ik NU aan de slag gaan! 😉😂.. Je kunt even een ovulatietest doen om te kijken of het inderdaad zo is..

4 jaar geleden

Reactie op Maybe

Ik heb dat altijd gehad en een zeurderig gevoel is bij mij altijd eisprong! ...
O echt?? Hahah ik ga vanmiddag eens testen!

4 jaar geleden

Reactie op Maybe

Ik heb dat altijd gehad en een zeurderig gevoel is bij mij altijd eisprong! ...
Hartstikke negatief hoor! Heb ook niet het bijhorende slijm. 😂😂

4 jaar geleden

Ik heb dat ook vaak rond mijn eisprong. Maar nu een week later heb ik het ook een beetje, geen idee was het betekent.

4 jaar geleden

Ik voelde mijn eisprong ook. Niet in combi met andere pijn, maar als een soort steekjes. Duurde vaak maar kort. Kan ook de rijping van de eicel zijn voor de eisprong. Misschien komende dagen de ovulatie test blijven doen? Als het echt vervelende pijn is zou ik eens aankloppen bij een arts. Je wilt niet dat het stiekem iets anders is, juist als je zwanger wilt worden.

4 jaar geleden

Reactie op Barbara

Ik voelde mijn eisprong ook. Niet in combi met andere pijn, maar als een so ...
Dit is ook de eerste keer dat ik het voel dus voor mij een nieuwe soort ‘pijn’ merk wel dat het nu de hele middag aanhoudt dus we wachten het nog eventjes af!

4 jaar geleden

Mijn pijntjes begonnen eergisteren en alle testen waren negatief tot nu... Succes!!! 🎊🎉

4 jaar geleden

Reactie op Maybe

Mijn pijntjes begonnen eergisteren en alle testen waren negatief tot nu... ...
Wat goed!! 🤞🏼