11 Reacties
vorig jaar
Ik denk dat het inderdaad door het ontlokken komt, zoals Lianne92 ook zegt. Ik ben nu voor de tweede keer zwanger en beide keren tijdens het proberen dacht ik ook steeds dat ik zwanger was, maar was m’n lichaam gewoon ontregeld door het stoppen van anticonceptie. Beide keren dat ik wel zwanger was had ik in het begin 0 symptomen 😅
vorig jaar
Ik denk dat het inderdaad door het ontlokken komt, zoals Lianne92 ook zegt. ...
*ontpillen
vorig jaar
Als je test momenteel negatief is ben je helaas niet zwanger dus van een eventuele miskraam is ook nog geen sprake dan. Na het stoppen met de pil kan je cyclus ontregeld zijn
vorig jaar
Ik heb wel haargroei op mijn buik en borsten wat ik eerst niet had en duidelijk zichtbare aders en spat adertjes op me buik en benen en laat veel meer boeren als normaal kan dat ook bij ontpillen horen ?
vorig jaar
Reactie op Liana92
Ik denk dat je nog aan het ontpillen bent en je menstruatie eraan zit te ko ...
Ik heb wel haargroei op mijn buik en borsten wat ik eerst niet had en duidelijk zichtbare aders en spat adertjes op me buik en benen en laat veel meer boeren als normaal kan dat ook bij ontpillen horen ?
vorig jaar
Lastig dat je je lichaam en cyclus niet kent door het gebruik van anticonceptie.
Zolang je zwangerschapstest niet positief is ben je niet zwanger. Dan is er dus ook geen sprake van een miskraam. Al je klachten kunnen net zo goed horen bij het ontpillen. Sterker nog, dat is veel en veel waarschijnlijker omdat je zwangerschapstest negatief is. Als de klachten door een zwangerschap zouden komen dan zou je al hcg aanmaken en de test dus positief moeten zijn.
Persoonlijk zou ik niet direct voor een zwangerschap gaan zodra je stopt met hormonale anticonceptie. Ik heb mijn lijf destijds eerst een half jaar a 9 maanden gegeven om inzicht te krijgen in mijn cyclus. Maar dat is een persoonlijke afweging 😊 het maakt het nu wel lastiger voor jou om te weten of en wanneer je moet testen en wanneer je vruchtbaar bent.
vorig jaar
Je kunt geen miskraam hebben zonder een positieve test. Als je lang aan de pil hebt gezeten, heeft je lichaam de tijd nodig om te ontpillen.















