33 Reacties

2 maanden geleden
Bij mij helpt specifiek Magensium Malaat, andere Magnesium helpt niet. Verder dit spul. Het voelt zo koud aan dat het de rusteloze benen wat onderdrukt:
https://www.dromenwinkel.com/c/rusteloze-benen?utm_source=amishwebsite&utm_medium=pop-up&utm_campaign=verhuizing

2 maanden geleden
Hier ook drama, wel vooral overdag. Voor snachts helpt voor mij het volgende (ook echt alleen de combinatie van dit alles, anders is het niet voldoende).
- magnesium voetenbad
- daarna voeten afspoelen met koud water. Ik voel mijn voeten dan flink samentrekken en stop wanneer dit gevoel weg is
- daarna benen insmeren met Venadoron van Weleda (tegen vermoeide en rusteloze benen).
Daarna snel proberen te slapen. Het is dan niet helemaal weg, maar ik kan dan wel in slaap vallen. Soms lukt het niet en helpt het om nog heel even naar het toilet te lopen en de benen te strekken. Zo kom ik uiteindelijk de hele nacht door
Het is echt een verschrikking dit kwaaltje, kan niet wachten tot baby geboren wordt en dit als het goed is weer een stuk minder wordt

2 maanden geleden
Oh heel herkenbaar! Ik heb er ook af en toe last van maar in mijn zwangerschappen, oh ik werd gek!! Niets hielp bij mij en ik kon van tijd tot tijd wel janken, soms zelfs uit frustratie ook gedaan😣 Ik had ook ernstig ijzertekort (beide keren) en het is bekend dat dat het kan verergeren. Mijn ijzertekort in mijn laatste zwangerschap was dusdanig erg dan ik 4 weken voor mijn bevalling een ijzer infuus moest krijgen. De rest van mijn symptomen (zeer snel buiten adem e.d.) werden na een paar weken minder maar mijn rusteloze benen waren diezelfde dag volledig verdwenen😶 En ook niet meer teruggekomen! Dus misschien is dat nog een optie om te bespreken met je verloskundige?

2 maanden geleden
Ik had er ook megalast van in mn zwangerschap. Ik spoot magnesiumolie op mijn benen! Van Golden Naturalis, zit veel meer magnesium in dan huismerk. Die werkte bij mij ook niet. Heel soms heb ik het nog wel eens en dan gebruik ik die spray weer en dats echt top!

2 maanden geleden
Ik heb dit ook gehad bij mijn eerste zwangerschap. saved by magnesium pilletjes 🫠

2 maanden geleden
Het zou kunnen komen door laag ijzergehalte (ferritine om precies te zijn). De huisarts kan dit evt prikken. Wanneer deze te laag is kan je suppletie krijgen, dit mag gewoon tijdens zwangerschap.

2 maanden geleden
Op welke tijdstip slik je magnesium? En welke vorm en dosering magnesium?

2 maanden geleden
Ik heb het meeste last als ik ongezond heb gegeten en vooral te weinig water drink. Heel veel water lijkt te helpen voor het slapengaan