4 Reacties

5 jaar geleden

Ik weet uiteraard niet meer dan jij, maar ik denk niet dat het sperma is maar het zou denk ik wel sperma kunnen zijn.

5 jaar geleden

Ik vond die methode van slijm checken persoonlijk niet betrouwbaar om te weten wanneer je ovuleert. Of dit sperma was, is lastig te zeggen, maar ik weet wel dat ik zelf ook op bepaalde momenten in mijn cyclus zogenaamd de juiste structuur had terwijl ik niet ovuleerde.

5 jaar geleden

Je afacheiding kan al veranderen en de test kan een paar dagen later positief uitslaan. Blijven doortesten. En met om de dag vrijen zit je altijd goed

5 jaar geleden

Heb ik wel vaker na de seks. Niet zwangerschap of ovulatie gerelateerd. Het zal een combi zijn van sperma en eigen afscheiding. Heb het meestal de dag na de seks. Maar soms ook helemaal niet. En bij seks s nachts soms inderdaad de tweede ochtend erna ofzo.