12 Reacties

Uiteraard verwijderd bij de huisarts, niet zelf 馃槈

vorig jaar

Ik heb dit ook gehad bij het verwijderen (en plaatsen) van de spiraal en is volgens mij volkomen normaal. Het kan zijn dat er een wondje is waar de spiraal gezeten heeft of een bloedvatje geraakt is.

vorig jaar

Ik heb na het verwijderen wel meer als een week bloed verloren, is heel normaal, is je dat niet verteld? Dat is ook geen menstruatie, die komt daarna pas..

vorig jaar

Toevallig ook maandag spiraal laten verwijderen en sinds gisteravond bloedverlies. Vandaag ook krampen en echt hevig bloeden.

Reactie op xDommelx

Ik heb na het verwijderen wel meer als een week bloed verloren, is heel nor ...
Nee is mij niks over verteld dus daarom schrok ik ook een beetje haha

vorig jaar

Reactie op BabyFebruari2025

Nee is mij niks over verteld dus daarom schrok ik ook een beetje haha
Maak je geen zorgen, dat hoort erbij. Kan enkele dagen duren maar ook iets langer, is de reactie van je lichaam 馃檪

Reactie op xDommelx

Maak je geen zorgen, dat hoort erbij. Kan enkele dagen duren maar ook iets ...
Fijn, dat stelt me gerust! Is het dan een menstruatie of is het een tussentijdse bloeding en zit ik eigenlijk ergens vlakbij mijn ovulatie bijvoorbeeld?

vorig jaar

Reactie op BabyFebruari2025

Fijn, dat stelt me gerust! Is het dan een menstruatie of is het een tussent ...
Deze bloeding is puur omdat het spiraal is verwijderd, geen menstruatie. Ik kreeg 5 weken na het verwijderen mijn 1e menstruatie

Reactie op xDommelx

Deze bloeding is puur omdat het spiraal is verwijderd, geen menstruatie. Ik ...
Wat fijn om te weten zeg! Ik kon het op Google niet vinden. Ja bloedverlies in een paar druppels haha. Dank je wel!

vorig jaar

Ik kreeg 2 weken na het verwijderen mijn menstruatie en dat was achteraf gezien het begin van de cyclus. Het is lastig om op het moment zelf te zeggen wat menstruatie is, omdat je lichaam zich ook moet aanpassen. En je natuurlijk ook wat bloedverlies kan hebben door het verwijderen, dat is niet gek. Het beste advies is: hou bij wat er gebeurd. Een cyclus ontdekken werkt pas na een paar maanden (of het uitblijven ervan 馃槈). Het is voor je lichaam toch een nieuwe situatie

Reactie op Mama 2 Be

Ik kreeg 2 weken na het verwijderen mijn menstruatie en dat was achteraf ge ...
Ja juist. Ik gebruik nu een app maar daarin kun je alleen eenmalig bloedverlies op invullen dus ik moet nog even ontdekken wat handig is haha maar dat komt goed. Dank voor je tip!
Ik heb twee maanden geleden mijn (hormoon) spiraal laten verwijderen. Drie dagen later 2-3 dagen bloedverlies gehad, en toen 4 weken daarna ongesteld en sindsdien nog een keer ongesteld geworden na 27 dagen na de vorige eerste dag van menstruatie! Dat bloedverlies na verwijdering had ik dus ook en daarna meteen cyclus gekregen