32 Reacties
5 jaar geleden
Bij mij duurde het 2 jaar voor ik zwanger was, dus dat is geen succes verhaal馃槄 hoop voor je dat het niet zo lang duurt! Wij gebruikten in het begin echt de ovulatietesten en waren er heel erg mee bezig. Na een poos besloten om het maar te laten gebeuren wanneer het gebeurt en er niet speciaal mee bezig te zijn en toen heeft het nog een aantal maanden geduurd
5 jaar geleden
Hai hai
Ik had na me laatste zwangerschap in 2017 een mirena spiraal late plaatsen.
Ik kreeg puistjes moodswings en altijd maar buikpijn. Ik was het zat en belde de dokter om het teverwijderen dat was in juni 2020 helaas met corona was dat niet mogelijk om voor de spiraal langs tekomen. Heb op YouTube toen gezien dat dames dat zelf hadden gedaan dus ik hup naar de douche eve kuchen en hij was in 1 minuut deruit... en ben in augustus zwanger geraakt.
5 jaar geleden
Na de spiraal verwijderen direct zwanger geworden 2 weken later! Succes 馃槉
5 jaar geleden
Ik heb mijn spiraal er eind januari dit jaar uit laten halen door de huisarts. Deze zat er ruim een jaar in, daarvoor ook 5 jaar een spiraal. Ik had begin mei een positieve test. Terwijl ik bij mijn andere kinderen direct zwanger was (geen spiraal toen). Mijn cyclus moest echt weer op gang komen, heel onregelmatig ongesteld en erg last van opgezette buik.
5 jaar geleden
Bij mij half mei spiraal eruit en volgende dag bloed verlies zo 4 dagen geduurd ongeveer. Twijfelde of dit wel al mijn menstruatie kon zijn en blijkbaar niet want 1.5e week later echt ongesteld. Daarna half juni een positieve test in handen! Had ik dus ook nooit verwacht zo snel na een spiraaltje. Mijn huisarts had wel geadviseerd om eerst de 1e menstruatie af te wachten voordat we zouden gaan proberen.














