8 Reacties

3 jaar geleden

Zeker geen domme vraag, heb zelf 3x te maken gehad met gebroken vliezen. Als je op je hand blaast, komt er dan wat uit ?

3 jaar geleden

De geur moet ook heel anders zijn. Vruchtwater zou zoetig moeten ruiken, dus daar had je het ook aan kunnen herkennen.

3 jaar geleden

Ook als je je zorgen maakt, kun je verloskundige bellen! Liever te vaak dan te weinig

3 jaar geleden

Qua geur is er trouwens nog niet veel verschil te merken, mijn vliezen braken met 22 weken en dat was net te vroeg om het verschil te ruiken

3 jaar geleden

Ik weet het niet precies, maar volgens mij is er nu nog maar heel weinig vruchtwater. Moest je niet gewoon plassen terwijl je het niet doorhad? Ik zou even de verloskundige bellen als je je zorgen maakt. Daar zijn ze voor

3 jaar geleden

Reactie op MariekeD1986

Zeker geen domme vraag, heb zelf 3x te maken gehad met gebroken vliezen. Al ...
Nee dat niet, t is nu gestopt

3 jaar geleden

Heb ik ook gehad, ik was toen 16 weken. Bleek gewoon plas te zijn, want met de baby was niks aan de hand. Je kunt de verloskundige bellen. Ook s avonds op het noodnummer. Zij kunnen je de goede vragen stellen en waarschijnlijk gerust stellen. Ik was zelf toen best geschrokken, dus ik vond het fijn om te bellen. Het was 2e kerstdag 2021, dus ik heb toen ook het noodnummer gebeld, aangezien het buiten kantoor uren was.

3 jaar geleden

Kan ook afscheiding zijn, dat kan ook heel veel en dun zijn in de zwangerschap