5 Reacties

5 jaar geleden

Dat zal gebeuren als je ruim 5 weken weken bent denk ik, misschien zelf pas waarneer je 6 weken bent. Bij 1-2 ben je werkelijk 3-4 weken. Bij 2-3 ben je werkelijk 4-5 weken en bij 3+ is het 5+. Ik had liep een week overtijd toen ik voor het eerst teste, had ook zo'n dikke knal test waar de testlijn dikker was dan de controle lijn. Bleek achter de dag dat teste 5weken en 1 dag zwanger te zijn. En de CD gaf 2-3 weken aan.

5 jaar geleden

Bij mij gaf CB nog 2-3 weken aan toen ik 5weken en 3 dagen was. Daarna niet nog een keer gedaan. Als je het echt graag wil zou ik het rond de 6 weken doen. Op een gegeven moment wordt hcg te hoog en dan zijn de testen ook niet meer betrouwbaar (als ik het internet mag geloven, zelf niet getest).

5 jaar geleden

Ik heb even voor je terug gerekend op basis van mijn uitgerekende datum. Ik heb de clear blue gedaan op 8 september en was 10 mei uitgerekend. Ik heb de test dus met precies 5+0 gedaan en toen gaf hij 3+ aan. Ik denk dat het per vrouw ook een beetje verschilt hoe snel je hcg aanmaakt. Op 24baby staat bijvoorbeeld ook dat je hcg bij 5 weken tussen de 18 en 7340 zit. Het kan dus fluctueren en volgens mij geeft de test vanaf een hcg van iets van 2000 aan dat je op 3+ zit.

5 jaar geleden

Ik bedenk nu trouwens dat ik bij mijn eerste zwangerschap pas met 7+0 getest heb en dat de test toen 2-3 aangaf. Dat was niet met ochtendurine, maar dat zou op die termijn niet echt uit moeten maken volgens mij. Dit geeft in ieder geval dus ook echt aan hoe sterk het kan fluctueren en dat je er niet teveel uit kunt afleiden.

5 jaar geleden

Ik kon het toch niet laten..... 馃グ馃槏