Ik lees overal over de innesteling wanneer deze begint, maar… wanneer is deze klaar? Want dat is natuurlijk het meest spannende…
Hoe lang duurt de innestelingsperiode? Is dat tot NOD? Na NOD nog? Tot 3 maanden?
Kun je er vanuit gaan dat als je je NOD hebt gehaald, dat de innesteling nu gewoon een feit is? Of kan het nog steeds fout gaan met de innesteling? (Ik weet dat er nog vanalles fout kan gaan, maar ik bedoel alleen even de innesteling)
Innesteling is klaar voor NOD tenzij je eisprong later was dan gedacht. Je maakt pas zwangerschap hormoon aan na de innesteling. Anders kan je niet positief testen.
Ik heb al een tijdje positieve testen en vanochtend mijn mooie knaller. Maar omdat ik verklevingen had en altijd wat dunner bms daardoor is de innesteling altijd spannend! Maar dat is dus gelukt!!! 🎉🎊
Denk dat je er vanuit kunt gaan dat als je je NOD bereikt en je hebt een positieve test, je innesteling gelukt. Het neemt natuurlijk niet weg inderdaad dat er die eerste weken nog het een en het ander kan fout lopen maar een innesteling is wel een belangrijke eerste stap in het hele proces!
Hallo allemaal. Sinds een paar dagen heb ik steeds licht bloedverlies /bruin bloed. Telkens na het maken van ontlasting of in de ochtend als ik opsta. Nooit gehad. Bij de 1e wel ook steeds bloedingen gehad omdat ik een gevoelige baarmoedermond heb. Ik dacht ik doe een testje zie foto. Denken jullie zwanger of niet ?
Hopen dat hij maandag ook nog positief is :) heb dan eigenlijk mijn dag dat ik ongesteld moet worden. Ik weet nog niet hoe ik me moet voelen hihi. Durf nog niet blij te zijn omdat ik toch af en toe beetje bruin/roze bloed hem en beetje buikpijn