9 Reacties
5 jaar geleden
Ik ben vanaf oktober actief aan het proberen. Nu ronde 3 dat het niet gelukt is. Ik ben ook steeds teleurgesteld en vraag me dan soms ook af of het überhaupt ooit zal lukken. Ik heb ook nog geen kinderen en vraag me dan ook af of ik wel zwanger kan worden. Mijn manier om ermee om te gaan is om het vervolgens te relativeren. Ik word gewoon iedere maand ongesteld dus waarom zou ik niet zwanger kunnen worden? Verder heb je, als je op het juiste moment seks hebt, iedere maand ongeveer 20% kans dat het lukt. Dat is dus ook 80% kans per maand dat het niet lukt. De meeste stellen zijn binnen 3 maanden niet zwanger (slechts 30% wel) en na 6 maanden is er nog steeds 30% van de stellen die nog geen succes heeft. Geduld is een schone zaak hierin. Sommige hebben wat meer geluk, andere wat minder en daarbij duurt het wat langer. Blijf echter vertrouwen hebben, het komt goed.
5 jaar geleden
Bij ons heeft het meer dan een jaar geduurd. Heb 2 miskramen gehad 5 jaar geleden en begin dit jaar. Alle testen in het ziekenhuis gehad. Met ons beide was niets mis. Ben ondertussen 34 en had de hoop al opgegeven. Ovulatietesten heb ik nooit gebruikt. Mijn man had erg veel last van prestatie druk. Als het per see moest, dan lukte het niet. We zijn met een verbouwing begonnen en ben er totaal niet meer mee bezig geweest. En toen was ik wel opeens zwanger.
5 jaar geleden
Bij mij heeft het eerst 8/9maanden geduurd voor ik voor het eerst zwanger raakte. Deze zwangerschap liep helaas bij 6 weken uit op een miskraam.
Heb toen een maandje gewacht en was daarna weer zwanger wat helaas bij 11 weken uit liep op een miskraam.
Daarna heb ik bewust even 2 maanden gewacht en nu ben ik weer 9 weken zwanger.
Geef de moed niet op. Het kan soms lang duren en zeker verdriet geven maar je kunt er helaas niets zelf aan doen. Probeer het los te laten. Ook jou moment gaat komen!
5 jaar geleden
Ik heb in september ook een miskraam gehad en helaas ook nog niet zwanger. Ik vind vooral de tijd na de eisprong slopend en voel me dan weer heel verdrietig als ik ongesteld wordt. Probeerde deze maand er minder op te focussen, maar ik merk nu ik bijna mijn NOD nader dat ik er weer te veel mee bezig ben met wat als het nu wel raak is. Tussendoor ook wel eens verdrietig met nu zou ik eigenlijk zoveel weken zijn en misschien al een mooi buikje hebben etc 😔 helaas geen tips. Die ik overigens zelf ook kan gebruiken die tips 🙈
5 jaar geleden
Ik heb in oktober een miskraam gehad. We waren toen zwanger geraakt van ons eerste kindje al meteen na de eerste poging. Ik was zo enorm blij. Echter is het tot nu toe nog niet gelukt. Ik weet dat het pas twee pogingen is geweest na de miskraam. Maar toch, omdat ze zeggen dat je na een miskraam extra vruchtbaar bent en het de eerste keer ook met de eerste poging was gelukt, hoop je toch dat het dus weer zo snel zal gaan! Ik vind het heel lastig om met de teleurstelling elke maand dat het niet lukt om te gaan. Vooral het wachten tussen mijn eisprong en mijn menstruatie vind ik hel. Ik denk elke keer iets te voelen, en dan uiteindelijk voel je toch ook wel dat je menstruatie er weer aan zit te komen maar dat moet je daar nog twee of drie dagen op wachten. De dagen duren in die twee weken zo lang, ik vind dat het ergste..














