18 Reacties
5 jaar geleden
Reactie op LVBW
Mijn eileider is ook verwijderd na een BBZ. In maand 2 was het alweer raak ...
Ooh fijn!
Ja, als ik geen verklevingen heb dan ben ik eigenlijk net zo vruchtbaar als daarvoor (ook binnen 2 maanden zwanger toen)
Maar doordat alles ontstoken was in mijn buik, kan het dus zijn dat ik verklevingen heb waardoor het eitje niet meer door de eileider gaat.
5 jaar geleden
Reactie op LVBW
Mijn eileider is ook verwijderd na een BBZ. In maand 2 was het alweer raak ...
Same here 馃槏
5 jaar geleden
Ik heb een verkleefde eierstok en ben spontaan zwanger geraakt nadat door corona mijn fertiliteitsbehandeling werd gestaakt. 馃檪
5 jaar geleden
Reactie op Owly
Ik lees mee! Zelf ook linkereileider kwijtgeraakt ivm bbz in januari. Zit n ...
Dat hoop ik ook voor je. Daar zou ik wel vanuit gaan hoor!
5 jaar geleden
Ik heb een verkleefde eierstok en ben spontaan zwanger geraakt nadat door c ...
Ooh wauw dat is dubbel geluk! 馃崁
5 jaar geleden
Reactie op LVBW
Hebben ze bij jullie tijdens de operatie de andere eileider niet bekeken? B ...
Bij mij hadden ze dit gedaan uit voorzorg inderdaad en gyn heeft toen geen rare dingen gezien. Na operatie kan dit alsnog door de operatie zelf begreep ik. Vandaar. Hopelijk voor ons allemaal geen gekke dingen en binnenkort goed nieuws!馃挐
5 jaar geleden
Ooh wauw dat is dubbel geluk! 馃崁
Komt met jou goed. Als 1982 je geboortejaar is dan zijn we even oud en als ik het zo lees ook dezelfde 'mate' van vruchtbaarheid. 馃槉
5 jaar geleden
Hier maar 1 eileider en 1 eierstok door een operatie met een cyste die om de as was gedraaid. Aan de andere kant zit ook nog een cyste van (op het moment) 16x13cm en een van 6x5cm. Ik was binnen een maand na de operatie zwanger van de eerste.
We kregen na de spoedoperatie te horen dat we niet te lang konden wachten, aangezien ze de staat van de nog aanwezige eileider en eierstok niet konden voorspellen. Dat hebben we goed in de oren geknoopt 馃檲 ik ben toen ook pas gestopt met de pil.
Met de tweede was eigenlijk nog meer 'haast', oorspronkelijk dachten ze dat dit helemaal niet zou kunnen. Daarom zijn we 3 maanden na de bevalling al bij de fertiliteitskliniek gekomen voor de eerste onderzoeken. Door corona duurde alles iets langer, maar in september de eerste iui gehad en in oktober zwanger! Dit alles zonder hormonen. Zo zie je dat er van alles kan gebeuren in zeer korte tijd!
5 jaar geleden
Ik ga heel even off topic als dat mag.. 馃檲 sinds mijn bbz half januari merk ik dat ik totaal geen last meer heb van gevoelige borsten, moodswings, cravings voor chocola enz. Hebben jullie hier ook verschil in gemerkt? Geen idee of dit iets betekent namelijk, gyn blijft er vaag over馃槄














