18 Reacties
4 jaar geleden
Vanochtend nog een test gedaan maar geen tweede streep! Denk dus niet dat ik zwanger ben. Het was ook (nog) niet gepland, dus ik ben ergens opgelucht. Maar aan de andere kant is een tweede erg welkom! Maar eens met mijn partner in gesprek wanneer we echt willen beginnen aan de tweede!
4 jaar geleden
Reactie op Soeppan
Ik zie geen streepje :) maar als je niet probeert zwanger te raken dan is d ...
Als je het niet actief probeert maar wel seks hebt kun je nog steeds zwanger raken toch? ;) waarom zou ik dat hier niet mogen vragen?
4 jaar geleden
Reactie op Soeppan
Ik geloof niet dat ik ergens schreef dat je het niet mag vragen? Tevens sch ...
Je zegt dat het niet de juiste plaats is om advies te vragen. Wat bedoel je daar dan precies mee?
Ja ik ben opgelucht want de timing zou absoluut verkeerd zijn. We hebben nog een verbouwing en verhuizing in het vooruitzicht en ik maak dit najaar kans op een promotie. Dus in die zin zeker opgelucht. Maar het zou natuurlijk heel welkom zijn! En als ik een tweede streepje zie mag ik toch vragen of anderen die ook zien?
4 jaar geleden
Je zegt dat het niet de juiste plaats is om advies te vragen. Wat bedoel je ...
Het spijt me dat je mijn comment zo zwaar valt bij je. Het is absoluut geen persoonlijke aanval naar jou toe oid.
Maar je vraagt aan iedereen hier of ze een streepje zien, ik zeg eerlijk dat ik 'm niet zie.
Maar t feit dat jij al zegt dat je tweede test ook negatief is en je vervolgens toch gefeliciteerd wordt met je zwangerschap bevestigd voor mij dat er af en toe te snel gefeliciteerd wordt bij testen. Maar dat mag je hier niet zeggen want dat klopt allemaal niet. Ik heb in het verleden ook getest omdat ik bang was zwanger te zijn en het niet op de agenda stond. En als die soort testen als positief gelden dan heb ik al meer dan een dozijn miskramen op mijn naam staan 🤷🏻♀️ maar ieder zijn eigen interpretatie, als je probeert zwanger te worden dan snap ik dat de kans dat zo'n test oploopt heel groot is. Like I said: als je opzoek bent naar bevestiging dan is dit de beste plaats om te vragen.
Verder zit er geen veroordeling achter oid, men doet wat hij/zij denkt goed aan te doen, ook met reageren. Maar ajb trek mijn reactie niet zo negatief uit elkaar want dat is niet nodig.
4 jaar geleden
Hoi! Is het misschien verstandig over een week nog een keer te testen? Ik had eerst ook een vaag streepje maar dacht dat het niks was. Een week later nog een keertje getest (ik werd maar niet ongesteld) en toen was het duidelijker. Als het erg vroeg is kan het erg vaag zijn. Niet dat dat zo is hoor maar dan weet je het zeker.
4 jaar geleden
Reactie op Soeppan
Het spijt me dat je mijn comment zo zwaar valt bij je. Het is absoluut geen ...
Je commentaar valt absoluut niet zwaar bij me hoor, haha. Ik kan wel wat hebben.
Nu snap ik beter wat je bedoelt met 'dit is niet de juiste plek voor advies'. Eigenlijk bedoel je dat er vaak een tweede streepje wordt gezien en er wordt gefeliciteerd terwijl dit misschien soms te voorbarig is? Ik vind ook dat er vaak genoeg wel eerlijk word gezegd wanneer testen negatief zijn. Ook vind ik dat mensen altijd zelf moeten blijven nadenken. Een 'gefeliciteerd' op dit forum betekent voor mij niet automatisch dat ik zwanger ben. Ik hecht er waarde aan dat mensen met mij meekijken en meedenken, maar ik blijf ook zelf kritisch kijken.
Ik wilde oprecht even checken of ik 'gek geworden' was. Ik denk dat er oprecht een heel klein tuurstreepje te zien is. Maar ik heb nogmaals getest en daar zie ik het streepje niet. Ook had ik bij mijn zoontje 5 dagen voor NOD al een veel duidelijker streepje. Nu ben ik 1 dag voor NOD.
dus mijn conclusie is dat ik niet zwanger ben. Terwijl ik wel degelijk een dun tuurstreepje zie. Dus ik ga deze testen denk ik niet meer gebruiken in de toekomst.
4 jaar geleden
Je commentaar valt absoluut niet zwaar bij me hoor, haha. Ik kan wel wat he ...
Haha mooi zo ♥️😂
Misschien communiceer ik niet zo heel direct, maar dat komt ook doordat er niet echt veel ruimte is op dit forum voor tegengeluid in sommige topics.. enfin, niks naar niemand, wens iedereen mooie testen toe maar ik weet wel dat als ik niet probeer zwanger te raken ik hier iig niet om advies ga vragen 🤭♥️ met alle respect naar iedereen ✌️

















