10 Reacties
4 dagen geleden
Ja als je veel drinkt, is je urine minder geconcentreerd. Dat verklaart de negatieve testen.
4 dagen geleden
Ja, het gaat om het meten van een bepaalde waarde in je urine. Als je veel drinkt om te plassen dan kan het zijn dat er niet genoeg van die waarde in je urine komt door de snelheid. Waterige urine zeg maar.
Maar zover ik weet staat toch ook op de testen dat je met ochtend urine kunt testen, of in ieder geval is dat een advies.
Als je vroeg test is er sowieso minder van de waarde aanwezig, dit verdubbeld snel in de daarop volgende dagen.
Maar test 1 is toch gewoon positief. Waarom heb je die bevestiging nodig in de middag? Als je het heel nodig vind kun je beter over 2 dagen nog eens in de ochtend testen.
4 dagen geleden
Reactie op MamavanSB
Deze is van vanmorgen met ochtendurine

Hmm.. ik weet niet, kan ook aan de kwaliteit liggen maar hier lijkt het meer een ophoping van vocht! Over twee dagen nog eens testen, dan zou je uitsluitsel moeten hebben 馃
4 dagen geleden
Reactie op MariekeD1986
Hmm.. ik weet niet, kan ook aan de kwaliteit liggen maar hier lijkt het mee ...
Jaa de kwaliteit van foto鈥檚 plaatsen op dit forum is niet fantastisch. De 2e streep kwam binnen 5 minuten optreden en in het echt is het best duidelijk. Bij mijn eerste kindje was de test hetzelfde..
4 dagen geleden
Reactie op MamavanSB
Jaa de kwaliteit van foto鈥檚 plaatsen op dit forum is niet fantastisch. De 2 ...
Een ophoping komt juist ook binnen de 5 minuten, een indroger is wat anders 鈽猴笍 over twee dagen dus nog eens testen, dan heb je je antwoord!
4 dagen geleden
Ochtend urine is geconcentreerder, dus logisch dat dat streepje sterker is . Ik vermoed dat je de test vrij vroeg hebt gedaan, dus als je hem morgen nog eens doet zal het al duidelijker zijn Maar het lijkt me dat je gewoon zwanger bent! Gefeliciteerd 馃榿















