18 Reacties
2 jaar geleden
Ja ongeldig
Ja, betekend dat de test gewoon niet oké was toch? Heeft niets te maken met positief of negatief 🤷🏼♀️
2 jaar geleden
Ongeldig. Deze zijn het beste:
https://www.bol.com/nl/nl/p/sensitest-zwangerschapstest-dipstick-sensitive-12-stuks/9200000094697232/?s2a=
2 jaar geleden
Reactie op kleinste liefde
Ja, betekend dat de test gewoon niet oké was toch? Heeft niets te maken met ...
Gewoon niet goed. Geen uitslag
2 jaar geleden
Heb ik ook wel eens gehad als er urine op het venster was gekomen, de test is dan ongeldig
2 jaar geleden
Bedankt voor de reacties! Heb het niet anders gedaan dan “normaal”, maar zal morgen een nieuwe test gaan doen (wegens ochtend urine).
2 jaar geleden
Het kan zijn dat je hem niet schuin genoeg gehouden hebt tijdens eroverheen plassen. Of je hebt hem gedipt, dan weet ik het niet. Ik heb ooit een digitale test van CB gebruikt en die deed het niet omdat ik hem niet met test gedeelte (dat sponsje wat urine opvangt) schuin naar beneden gehouden had. Ik heb overigens ook de action testen gebruikt voor de oploop en deze deden het bij mij allemaal prima :)
2 jaar geleden
Reactie op Rissje89
Ik heb dit ook meermalen gehad met Action tests. Gebeurde als ik er te hard ...
Goed om te weten, ik ga morgen een nieuwe poging doen. Verwacht niets, maar hoop natuurlijk wel😌
2 jaar geleden
Reactie op Toettie
Misschien zit het stripje er wel achterstevoren om in?😄ik zou hem open mak ...
Klopt, er staat helemaal niks op. Andersom heb ik toch echt niet eens over nagedacht😅 Kan straks eens kijken in de prullenbak haha
2 jaar geleden
Reactie op Anoniem0201
Heb je al opnieuw getest?🍀
Nee, blijkbaar had ik ook niet goed geteld en mag ik officieel pas de 28e (ik dacht de 26e) een normale test doen.
Dan zou ik dus ook nog te vroeg zijn voor een early test😅
2 jaar geleden
Reactie op kleinste liefde
Nee, blijkbaar had ik ook niet goed geteld en mag ik officieel pas de 28e ( ...
Ahh nog even in spanning dan!🍀















