16 Reacties
3 jaar geleden
Reactie op Papi
Ben je misselijk?
Staat wel in het onderwerp van het topic, dus ik ga ervanuit van wel. Ook aangezien ze zegt hondsberoerd te zijn 馃檲
3 jaar geleden
De piek van misselijkheid ligt bij 9 weken en bij veel mensen begint het af te nemen vanaf week 12.
Geen enkele geur ruiken is niet normaal. Slecht tegen geuren kunnen en juist extra sterk ruiken is wel een symptoom van zwangerschapshormonen. Rare nasmaak hoort wel bij zwangerschap, maar kan ook een gevolg zijn van niet ruiken.
Bij niet ruiken denk ik het eerst aan corona...
Heb je nog andere klachten?
3 jaar geleden
Reactie op SmilingEve
De piek van misselijkheid ligt bij 9 weken en bij veel mensen begint het af ...
Nee echt alleen dat.. vandaag had ik wel een iets betere dag.. K begin nu wel licht neusverkouden te worden
3 jaar geleden
Reactie op Papi
Ben je misselijk?
Ja maar niet heel erg meer dat ik me echt beroerd ben van de geuren en eten en die nare nasmaak van wat je gegeten hebt
3 jaar geleden
Reactie op SmilingEve
De piek van misselijkheid ligt bij 9 weken en bij veel mensen begint het af ...
Oh great.. ik ben nu precies 9 weken en ik ben de hele nacht misselijk geweest.
3 jaar geleden
Tegen de misselijkheid en het spugen kun je tabletjes bij de huisarts voor laten schrijven. En die rare smaak (btje bitter ijzerachtig) komt door de hormonen. Daar is helaas niets aan te doen. Ik ben morgen 19 wkn zwanger en helaas nig steeds misselijk en spugen. Wel minder door de tabletjes. Ff doorbijten nog. Ik ga er maar vanuit dat het mn hele zwangerschap gaat duren, dan kan het altijd meevallen. 馃槉馃槀
3 jaar geleden
Reactie op HvdG
Tegen de misselijkheid en het spugen kun je tabletjes bij de huisarts voor ...
Leuk weetje: beetje metalige smaak is waarschijnlijk het ijzer uit je bloed dat je proeft. Je proeft dus de betere doorbloeding van je lichaam/tong.














